Työntekijää Fuengirolaan

RummuNe

Hei! Olen reipas, oma-aloitteinen ja sosiaalinen lukiosta syksyllä 2015 valmistuva 18-vuotias tyttö. Etsisin työpaikkaa espanjasta, Fuengirolasta. Omaan hyvän suomen ja espanjan kielen sekä espanja ja ruotsikin sujuu. Etsin töitä asiakaspalvelun puolelta, muunmuassa kassatyöntekijänä, sekä mahdollisesti lastenhoitajana tai kotiavustajana.

Aikaisempaa työkokemusta minulla on puhelinmyyjänä kesältä 2012 Livepromoters Oy.llä. Olen ollut myös työssä oppimassa Dresmannissa, vastaamassa hyllytyksessä ja tuotteiden esillepanosta ja pizeria Carismassa vastaamassa mainosten jaosta ja tuotteiden kuljetuksesta.
Lastenhoidon puolelta kokemusta löytyy lastentarhassa työssä oppisis ajalta ja omien sisarusten hoidosta.

Voin työskennellä tarpeen mukaan vuoden ja työt aloittaisin mielellään heti. Aloitusajankohdasta ja työskentelyn kestosta olen kuitenkin valmis joustamaan, joten omia ehdotuksia saa ja pitää esittää! :)

Jos kiinnostuit, niin laita viestiä osoitteeseen: [email protected]

1

154

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Maria_Vir

      Hei, Nella! Kiva että aiot Fuengirolaan, lukion jälkeen onkin hyvä tilaisuus lähteä maailmalle :) Itse löysin suomalaisen Fixi-nimisen yrityksen ja heidän rekrytointisivustonsa Fixille.fi, kun googlettelin, että mitä töitä Aurinkorannikolta löytyisi. Näyttäisi hauskalta heidän menonsa ainakin minun silmääni ;)

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitään järkeä?

      Että ollaan erillään? Kummankin pää on kovilla.
      Ikävä
      127
      1904
    2. Noniin rakas

      Annetaanko pikkuhiljaa jo olla, niin ehkä säilyy vienot hymyt kohdatessa. En edelleenkään halua sulle tai kenellekään mi
      Ikävä
      100
      1660
    3. Lasten hyväksikäyttö netissä - Joka 3. nuori on saanut seksuaalisen yhteydenoton pedofiililtä

      Järkyttävää! Lapsiin kohdistuva seksuaalinen hyväksikäyttö verkossa on yhä pahempi ongelma. Ulkolinja: Lasten hyväksikäy
      Maailman menoa
      56
      1246
    4. Kumpi vetoaa enemmän sinuun

      Kaivatun ulkonäkö vai persoonallisuus? Ulkonäössä kasvot vai vartalo? Mikä luonteessa viehättää eniten? Mikä ulkonäössä?
      Ikävä
      52
      1131
    5. Multa sulle

      Pyörit 24/7 mielessä, kuljet mun mukana, mielessä kyselen sun mielipiteitä, vitsailen sulle, olen sydän auki, aitona. M
      Ikävä
      31
      988
    6. Mies, eihän sulla ole vaimoa tai naisystävää?

      Minusta tuntuu jotenkin, että olisit eronnut joskus, vaikka en edes tiedä onko se totta. Jos oletkin oikeasti edelleen s
      Ikävä
      47
      886
    7. Nainen, olen tutkinut sinua paljon

      Salaisuutesi ei ole minulle salaisuus. Ehkä teimme jonkinlaista vaihtokauppaa kun tutkisimme toisiamme. Meillä oli kumm
      Ikävä
      51
      883
    8. Onko sulla empatiakykyä?

      Etkö tajua yhtään miltä tämä tuntuu minusta? Minä ainakin yritän ymmärtää miltä sinusta voisi tuntua. En usko, että olet
      Ikävä
      42
      837
    9. Olet myös vähän ärsyttävä

      Tuntuu, että olet tahallaan nuin vaikeasti tavoiteltava. En tiedä kauanko jaksan tätä näin.
      Ikävä
      37
      820
    10. Okei nyt mä ymmärrän

      Olet siis noin rakastunut, se selittää. Onneksesi tunne on molemminpuolinen 😘
      Ikävä
      56
      798
    Aihe