Työntekijää Fuengirolaan

RummuNe

Hei! Olen reipas, oma-aloitteinen ja sosiaalinen lukiosta syksyllä 2015 valmistuva 18-vuotias tyttö. Etsisin työpaikkaa espanjasta, Fuengirolasta. Omaan hyvän suomen ja espanjan kielen sekä espanja ja ruotsikin sujuu. Etsin töitä asiakaspalvelun puolelta, muunmuassa kassatyöntekijänä, sekä mahdollisesti lastenhoitajana tai kotiavustajana.

Aikaisempaa työkokemusta minulla on puhelinmyyjänä kesältä 2012 Livepromoters Oy.llä. Olen ollut myös työssä oppimassa Dresmannissa, vastaamassa hyllytyksessä ja tuotteiden esillepanosta ja pizeria Carismassa vastaamassa mainosten jaosta ja tuotteiden kuljetuksesta.
Lastenhoidon puolelta kokemusta löytyy lastentarhassa työssä oppisis ajalta ja omien sisarusten hoidosta.

Voin työskennellä tarpeen mukaan vuoden ja työt aloittaisin mielellään heti. Aloitusajankohdasta ja työskentelyn kestosta olen kuitenkin valmis joustamaan, joten omia ehdotuksia saa ja pitää esittää! :)

Jos kiinnostuit, niin laita viestiä osoitteeseen: [email protected]

1

171

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Maria_Vir

      Hei, Nella! Kiva että aiot Fuengirolaan, lukion jälkeen onkin hyvä tilaisuus lähteä maailmalle :) Itse löysin suomalaisen Fixi-nimisen yrityksen ja heidän rekrytointisivustonsa Fixille.fi, kun googlettelin, että mitä töitä Aurinkorannikolta löytyisi. Näyttäisi hauskalta heidän menonsa ainakin minun silmääni ;)

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Sanna Marin kysyi hämmästyneenä: Onko Suomessa jäänmurtajia?

      Nettilehden toimittaja kysyi Sanna Marinilta suoraan, että sovittiinko nuo jäänmurtajien kaupat jo 2019, jolloin Marin k
      Maailman menoa
      171
      5217
    2. Voiko normaali ihminen ryhtyä vasemmistolaiseksi?

      Tätä jäin pohdiskelemaan.
      Maailman menoa
      197
      4117
    3. SDP haluaa 40 000 nettomaahanmuuttajaa

      SDP:n Suunnanmuutos-vaihtoehtobudjetissa, käy ilmi, että demarit itse asiassa vaativat räjähdysmäistä ”työperäisen” maah
      Maailman menoa
      140
      3725
    4. Orpo: Velkajarrua vastustavaa puoluetta vaikea ajatella hallitukseen

      No Minja Koskelan kommunistipuolue jäi ulos tuosta. Kaikki eduskuntapuolueet vasemmistoliittoa lukuun ottamatta sopivat
      Maailman menoa
      65
      3072
    5. Mikä tuota vasemmistolaisista jankkaavaa vaivaa?

      Pahasti on ihon alle, siis korvien väliin, päässeet kummittelemaan. Ei ole terveen ihmisen merkki jankata yhdestä asia
      Maailman menoa
      53
      3010
    6. Mitä ajattelit kun näit

      kaivattusi ensimmäisen kerran? xd
      Ikävä
      146
      1997
    7. Nyt meni lopulliset lämmöt.

      Alan käyttäytymään yhtä kylmästi miehiä kohtaan kuin mua kohtaan on käyttäydytty ja vain käytetty viimeiset pari vuotta
      Sinkut
      44
      1757
    8. Hienoa! Eduskunta luopui käteisen käytöstä

      Nyt tuo sama muutos pitää saada myös muuhun yhteiskuntaan. Käteistähän ei tarvitse tänä päivänä enää kuin rikolliset.
      Maailman menoa
      39
      1515
    9. Onko erityinen paikka jossa haluaisit nyt olla

      Onko joku spesiaali lempipaikka missä mieluiten olisit?
      Ikävä
      63
      1444
    10. Orpo loukkaantui fasismiin viittaavasta sanavalinnasta

      Mutta miksi loukkaantui? Orpohan on tehnyt yhteistyötä fasistien kanssa jo vuonna 2019, siis jo neljä vuotta ennen loukk
      Maailman menoa
      26
      1319
    Aihe