Nainen rakastui puuhun

855
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Mieluummin puu kuin atm.

Äänestä

Jos tuo olisi mies joka käy nussimassa joka päivä puuta tikankoloon jonka kanssa sanoisi menevän naimisiin olisi hänet passitettu jo hullujen huoneelle. Mutta kun kyseessä on nainen niin tarinahan on herttainen ja ihan ok juttu.

Äänestä

Jännäpuut vie kaikki naiset!

Ei vain me kohteliaammasti syrjemmässä metsikössä elävät puut kelpaa vaan pitää olla aina joku tummakaarnainen itseään kalliolla röyhistelevä paksuoksainen tammi.

Äänestä
  • Ja puun pitää olla iso. Ei tämmöinen perus leppä roskapuu kelpaa kenellekään. Toivottavasti tulis metsuri ja kaatais polttopuuks.

    Äänestä

  • alemmantasonleppä kirjoitti:

    Ja puun pitää olla iso. Ei tämmöinen perus leppä roskapuu kelpaa kenellekään. Toivottavasti tulis metsuri ja kaatais polttopuuks.

    Niin ja kaikki naiset ajattelee aina kaikkea tosi huonoa yksin kasvavasta puusta.

    Äänestä

  • Ujolepikkö kirjoitti:

    Niin ja kaikki naiset ajattelee aina kaikkea tosi huonoa yksin kasvavasta puusta.

    Ja sanonta "kun alemmantason puu kaatuu lähteekö siitä ääni kun kukaan ei ole kuulemassa" Ei tietenkään mutta jos jännäpetäjä menee nurin niin sillon ryskyy ja paukkuu ja aitaa kaatuu.

    Äänestä

Mietin vaan, miten puun kanssa kommunikointi onnistuu, kun seksikin on noin yksipuolista. Kaipa sitä voi kotonaan hinkata itseään vaikka hellaa vasten ja jutella sille..pitääkö sitä metsään asti lähteä rakkautta etsimään ja himojaan tyydyttämään..höh...ihmisen mieli on kyllä aina arvoitus ja mysteeri...

Äänestä

Juuri tuollaisia kaikki naiset aina ovat.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Munaotus kirjoitti:

http://www.stara.fi/2015/03/26/nainen-rakastui-puuhun-elamani-parasta-seksia/

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu