Taidokas peitekuvan tekijä Lahdessa?

Niin, otsikossahan se tulikin. Ketä suosittelisitte? Olkapään kanji-merkki pitäis saada piiloon. Ja naisihminen kun olen, niin toiveena olisi jotain kaunista. ;)
2169
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Kannattaisiko satsata kerralla enemmän ja hankkia tasokas tatuoinnin poisto.

On aina mahdollista, että joku suosittelee täällä jotain amatööriä ja lopputulos on vielä karmeampi.

Äänestä

No mulla on kyllä tiedossa kaksikin nimekästä paikkaa, joissa on kv-palkittuja tatuoijia, mutta ajattelin, että jos joku osaisi nimenomaan taidokasta peitekuvien tekijää suositella. :)Tatuoinnin poistokin oli pitkään harkinnassa, mutta luovuin ajatuksesta, kun sen toimivuudesta ei kuitenkaan ole takeita ja hinta aivan järkky..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kuvatus kirjoitti:

Niin, otsikossahan se tulikin. Ketä suosittelisitte? Olkapään kanji-merkki pitäis saada piiloon. Ja naisihminen kun olen, niin toiveena olisi jotain kaunista. ;)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu