Kysymys ätmeille

Miksi ätmit valittaa ettei kelpaa naisille rumina, mutta heille itselleenkään ei kelpaa rumat naiset!?!

Näyttäkää esimerkkiä ja tutustukaa ihmisiin ulkonäöstä riippumatta!
10<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

en koskaan mene sänkyyn ruman miehen kanssa vaikka monen vierestä oon heränny...

Äänestä
  • Hyi! Olet käytetty lutka!!!

    Äänestä

  • Yli yhden miehen käyttämä nainen on huora. Ja se yksi mies oltava minä itse. Enhän osta autoakaan käytettynä saati intiimituotetta kuten nainen!

    Äänestä

Kyllä se on niin että me emme kelpaa edes rumille naisille. Nainen tekee valinnan, ei mies. Rumia olen yrittänyt ja pakit tulee aina.

Äänestä

Miksi alle 180cm pitkä nainen ei kelpuuta alle 180-senttistä miestä?

Äänestä
  • Harvoilla se pituus on ainoa joka ratkaisee. Pituudesta voi tietysti olla aluksi hyötyä siinä, että saa kiinnitettyä naisen huomion, mutta ei sillä oikeasti pitkälle vielä päästä. Paljon tärkeämpää on esimerkiksi huumorintaju ja yleinen viihtyminen toisen seurassa. Ei se pituus paljon enää siinä muuta, jos toisen arvot ja ajatukset on ihan vastakkaisia kuin omat.

    Äänestä

Retorinen kysymys kaltaiselleni HC ätmille joka on niin ruma että pikkulapset pelkää.

Äänestä

Rumakin nainen saa munaa komealta mieheltä. Pitkä ja tumma, mustalaisvertakin omaava YTM kaverini kertoi minulle että on kännissä nussinut niin rumia naisia etten uskokkaan. Parisuhteeseen hän ei tietenkään niitä kelpuuta vaan on ottanut nuoremman kauniin ja hoikan naisen.

Ja miksi ruman miehen pitäisi ottaa ruma nainen? Eihän esim. Flavio Briatorekaan ottanut. Tulee vain rumia tyttäriä ja vahinko kiertää, ruman miehen kannattaa ottaa mahdollisimman kaunis nainen, jotta tulee mallitasoisia tyttäriä kuten moni rikas ja ruma on tehnytkin.

Ja eihän köyhäkään nainen ensisijaisesti etsi köyhää miestä.

Äänestä
  • Harmi vaan kun on sekä ruma että köyhä niin mistä ottaa.. Kysynkö mallitoimistosta alkaisiko joku lapselleni äidiksi?

    Äänestä

  • Valitettavasti ruma mies ei tee mallitason tyttäriä edes kauniin naisen kanssa. Rumat lisääntykööt rumien kanssa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


KaikkiArvatVoittaa kirjoitti:

Miksi ätmit valittaa ettei kelpaa naisille rumina, mutta heille itselleenkään ei kelpaa rumat naiset!?!

Näyttäkää esimerkkiä ja tutustukaa ihmisiin ulkonäöstä riippumatta!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu