Onko tämä SUOMI-Kake?

2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

aika paha. onk toi ny se jännämies?

Äänestä

Suolimake on pelkuri joka ei uskalla olla tunnistettava.

Varmaan läskiperse suolimake haluais olla hän. Toisaalta kyllä sanottava, et TODELLA kaukana mun miesihanteesta. En ole koskaan pitänyt ns. sikaniskoista ja kehonrakentajista. Ihan samanlaista neuroottisuutta kun tissienkasvattajanaisilla.

Jos tuo olisi, niin hänelle vois kirjoittaa suoraan. Ja hän varmaan olisi kiinnostunut kaikista ihmisistä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


miten_on kirjoitti:

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10200170393124336&set=pb.1286664915.-2207520000.1429647613.&type=3&theater

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu