Grrr, katsokaa kuinka räjähtävän maskuliininen ja alkukantaisen komea ytm esiintyy seuraavassa videossa: http://www.youtube.com/watch?v=ZcSI5nFfhRs
Kaupungilla liikkuu sellainen tornihuhu, että tuolla miehellä on peniksessään todella upeat tribaalitatuoinnit! Ne ovat kuitenkin aiheuttaneet hänelle sivuvaikutuksena kestoerektion jonka vuoksi tämä mies pyrkii panemaan jokaista vastaantulevaa naista ja vieläpä aika hyvällä menestyksellä! Unelmatreffit tämän maineikkaan penetraattorin kanssa sujuisivat seuraavasti:
Olisimme baarissa viettämässä tyttöjen iltaa kunnes tämä ytm tulisi iskemään minua ja lopulta vain päätyisimme puolivahingossa Varissuolle minun pieneen neuvostokuutiooni nussimaan. Tällaisten miesten kanssa ne asiat vain "tapahtuu". ;)
Tällainen mies oikein runttaamalla runttaisi paksua, tatuoitua ja tärisevää kalua sisääni, ähkimällä ähkisi päälläni eläimellisen mölinän säestämänä, penetroitumalla penetroituisi kuivana kakkoseen niin syvälle että hänen valtava peniksensä tuntuisi vatsalaukussa asti sekä jörnimällä jörnisi edestä ja takaa niin että hänen karvainen perseensä tekisi nousevaa ja laskevaa liikettä päälläni.
Aamulla heräisin siihen kun tämä mies päästää valtavan, noin 12 sekuntia pitkän pierun ja nousee sängystä pyyhkiäkseen spermaisen ja ulostetahraisen mulkkunsa makuuhuoneeni valkoisiin pitsiverhoihin. Sitten hän suuntaisi wc:hen räjäyttämään valtavan tortun ja poistuu vessasta vetämättä sitä. Seuraavaksi hän menisi jääkaapille juomaan kaikki lonkerot ja lähtiessään toteaisi että joo on sitä tullut pantua nuorempia ja kauniimpiakin naisia. Katselisin ikkunasta kaihoisasti kuinka tämä mies kävelee kadulla itsevarmana musta nahkaliivi yllään kohti kadunvarressa olevaa Dodge Ram jyystöautoa ja lopulta lähtee kohti uusia seikkailuja.
Grauh, kelpaisi kyllä päästä tuollaisen jyystärikarjun käsittelyyn! ;)
Tatuoitukaluinen penetraattori :)
3
81
Vastaukset
Noinhan ne unelmatreffit sen maineikkaan penetraattorin kanssa varmasti just menisikin:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Tollainen lihaksikas jyystärikarju kun sitä varmasti jyystäessä oikein runttaamalla runttaa sitä valtavan kokoista ja tatuoitua kalua sen eläimellisen mölinän säestämänä niin syvälle, että se tuntuisi ihan siellä vatsalaukussa asti:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Tossa nahkaliivissä Bickyllä onkin se tunnettu Tatuoitu kalu-logo:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))- Anonyymi
Grauh mikä macho tatuoitu jyystärikarju! 😍 Mites tähän mieheen pääsee tutustumaan? Kuulin että tän palstan kautta hänet voi mahdollisesti tavoittaa 🥰
Ei joudu Uncle B. Royal syömään viagraa kun tatuoinnin on aiheuttaneet hänelle oikein kestoerektion :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävöin sinua kokoyön!
En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun513605Näen jatkuvasti Sompasaunalla alastomia miehiä ja naisia
jotka menevät siihen viereiseen rantaan myös uimaan alasti. Sompasaunat on siis Mustikkamaalla Helsingissä, ja kuljen si1142500Kova karman laki
Karman lain kautta pahantekijä tehdessään pahaa toteuttaa koston ja rangaistuksen sille jolle pahaa on tehty. Tämä tarko5932273Päivieni piristys, missä olet?
Toit iloa ja valoa mun elämään ☀️ Nyt mennyt kohta viikko ettei ole nähty. Kaipaan nähdä sua silti ja pelkään vaikka tei192026KALAJOEN UIMAVALVONTA
https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar771744Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin
Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo431658- 201648
Helena ja Mikko Koivun ero jatkuu edelleen ja loppua ei näy.
Voi eikä, miksi menee noin vaikeaksi avioero ja sopua ei tää ex- pari vaan saa.1391560- 281446
Millainen kaivattusi luonne on?
Millaisia luonteenpiirteitä arvostat kaivatussa? Oletteko samanlaisia luonteeltanne?941437