Saariselkä sulkee rinteet NYT JO!

2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

sehän on vaan seurujärven tapa jatkaa kotikylän asialla :D onneksi jäi nolosti eduskunnasta,ilon päivä oli kaikille!

Äänestä

Hyvä siellä oli aamu laskea, toki perseturret oli poissa, kun karvalla saa nousta.

Kiitos rinneyhtiölle ainutlaatuisesta kokemuksesta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


asdfsdaf kirjoitti:

Lopun alkua?

http://www.iltalehti.fi/matkajutut/2015042919600379_ma.shtml

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu