Mitä mieltä olette "ihmisestä", joka kerää tietoa palstalaisista ja heidän sanomisistaan, eli onko normaali ihmisen käytöstä vai mikä on diagnoosinne tälläisestä tapauksesta?
Tämän huomaa myös siitä, kun selvästi eräs/eräät yrittävät manipuloida sadistisesti, joitakin palstan naisia, mikä on mielestänne tälläisen käytöksen tarkoitus?
Palstalainen kerää tietoa ihmisistä,onko sairasta?
4
<50
Vastaukset
- akjafjfafjk
Jos tämä henkilö jolta kerätään tietoa on palstan kuuluisin HC-ätmi niin sen tiedon kerääminen ei ole kauhean vaikeata, koska hän jankuttaa samoja asioita lähes jokaisessa viestissään, vuodesta toiseen.
En tiedä ymmärsitkö sinä väärin vai minä, mutta jommalla kummalla on luetun ymmärtämisessä vika?
"Tämän huomaa myös siitä, kun selvästi eräs/eräät yrittävät manipuloida sadistisesti, joitakin palstan NAISIA, mikä on mielestänne tälläisen käytöksen tarkoitus?"
Eli naisista kerätään tietoa, ei jostain mainitsemastasi asiasta, itse en jaksa sen enempää analysoida, mutta ei mielestäni ole normaalia käytöstä, vaan todella outoa.
- naaraspupunen
Säälittävä ihmisraunio, jolla ei ole oikeaa elämää. Siinä mun tuomio sellaisesta luuserista.
- hakeudu_hoitoon
ML-palstan psykoosipotilasko se taas harhoissaan täällä kuvittelee, että joku kerää hänestä tietoa? Varmaan myös salakuuntelee pistorasioiden kautta.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kuka oli töllöntyön tekijä?
Ketä on nyt pidätetty? Oliko syy mustasukkaisuus tyttöystävästä tai oliko muita lieventäviä seikkoja? Katuuko tekijä nyt354236Kotikasvatus siitä se lähtee eli missä meni vikaan että lapsesta tuli puukottaja
Ottakaa muut oppia, normaali kotielämä. Ei liikaa edes hengellisyyttä.482225Kun kohtaat jotain ainutlaatuista
ja upeaa, johon rakastut ehkä ensimmäistä kertaa ihan tosissaan. Sitten sähläät kaiken omien epävarmuuksien vuoksi. Eikö471375- 851210
Mua ahdistaa
Tämä juttu. Miksi nainen torjuit minut vaikka kiinnostuksen merkkejä oli? Eihän tämän jutun olisi tarvinut johtaa sen pi381158Ei tämä enää tervettä oo
Sydän pamppaillen oon jo tunnin meinannu laittaa sulle viestiä... Sormi tärisee lähetä kuvakkeen kohdalla.251126Perämoottoreiden huolto melkoisen kallista
Minulla on tuollainen keskikokoinen perämoottori ja yleistä merkkiä. Kyselin sille keväthuoltoa paikallisista liikkeistä501081Pasi Turunen: Ensimmäisenä Helluntaina ei kastettu sylivauvoja!
Tänään 31.5.2026 Pasi Turunen noin vastasi soittajan kysymykseen! Raamattu EI KERRO ketä kastettiin161945Tanskademarit: ilman risusavottaa ei rahaa!
Näin persuna on pakko ihailla noita Tanskan demareita. Tanskalaisessa sosiaalidemokratiassa ei työtön saa rahaa ellei os175879- 57865