Tatuoitukaluinen penetraattori :)

Grrr, katsokaa kuinka räjähtävän maskuliininen ja alkukantaisen komea ytm esiintyy seuraavassa videossa: http://www.youtube.com/watch?v=ZcSI5nFfhRs

Kaupungilla liikkuu sellainen tornihuhu, että tuolla miehellä on peniksessään todella komeat tribaalitatuoinnit! Ne ovat kuitenkin aihettaneet hänelle sivuvaikutuksena kestoerektion, jonka vuoksi tämä mies pyrkii panemaan jokaista vastaantulevaa naista ja vieläpä aika hyvällä menestyksellä. Unelmatreffit tämän tatuoitukaluisen ytm:n kanssa sujuisivat seuraavasti:

Olisimme baarissa viettämässä tyttöjen iltaa kunnes tämä ytm tulisi iskemään minua ja lopulta vain päätyisimme puolivahingossa Varissuolle minun pieneen neuvostokuutiooni nussimaan. Tällaisten miesten kanssa ne asiat vain "tapahtuu". ;)

Tällainen mies oikein runttaamalla runttaisi paksua, tatuoitua ja tärisevää kalua sisääni, ähkimällä ähkisi päälläni eläimellisen mölinän säestämänä, penetroitumalla penetroituisi kuivana kakkoseen niin syvälle että hänen valtava peniksensä tuntuisi vatsalaukussa asti sekä jörnimällä jörnisi edestä ja takaa niin että hänen karvainen perseensä tekisi nousevaa ja laskevaa liikettä päälläni.

Aamulla heräisin siihen kun tämä mies päästää valtavan, noin 12 sekuntia pitkän pierun ja nousee sängystä pyyhkiäkseen spermaisen ja ulostetahraisen mulkkunsa makuuhuoneeni valkoisiin pitsiverhoihin. Sitten hän suuntaisi wc:hen räjäyttämään valtavan tortun ja poistuu vessasta vetämättä sitä. Seuraavaksi hän menisi jääkaapille juomaan kaikki lonkerot ja lähtiessään toteaisi että joo on sitä tullut pantua nuorempia ja kauniimpiakin naisia. Katselisin ikkunasta kaihoisasti kuinka tämä mies kävelee kadulla itsevarmana musta nahkaliivi yllään kohti kadunvarressa olevaa Dodge Ram jyystöautoa ja lopulta lähtee kohti uusia seikkailuja.

Grauh, kelpaisi kyllä päästä tuollaisen jyystärikarjun käsittelyyn! ;)

5

368

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Janina.93

      Oih sehän on itse Bicky Royal mies tuolla linkin takana :)))))))))))))))

      Just tollasen räjähtävän maskuliinisen jyystärikarjun minäkin haluisin panemaan mua :3

      • Ei ollut illan aikana mitään hyvätasoista ja asiallista keskustelua tällä palstalla, niin etsin siinä sitten ajan kuluksi Googlesta tietoa tatuoitukaluisista penetraattoreista, niin jostain kumman syystä ne jäljet johtivat tänne palstalle ja löysin tällaisen keskustelun:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

        On näköjään Turussa tornihuhut liikkuneet Bicky Royal-miehestä ja hänen komeista penis-tatuoinneista:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))


    • Bicky Royal-mies se aina penetroituukin sen eläimellisen mölinän säestämänä:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

      Siinä se vaan karvainen perse nousee ja laskee edestakaisin:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

      Tollaisten jyystärikarjujen kanssa kun ne asiat vaan "tapahtuvat":)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

    • kusipätkä

      Mitäs se Omid siinä videossa öyhöttää

    • Ai katos vaan, siinä onkin joku tyttö kuolannut hyvän kaverini Bicky Royal miehen perään ja kuvaillut melkeinpä inhorealistisesti mieltymyksensä :))))))))))))))))))))))))))))))) No mut tollasta se on kun tatuoitu pinkeäkaluinen penetraattori oikein jyystämällä jyystää :)))))))))))))))))))))))))))))))))) Ja Bickyllä on millä jyystää, kun hän on vuosikausia käynyt impparin salilla ja pujottanut levytangon penikseensä ja nostellut sitä, tehnyt alataljassa peniskulmasoutua selinmakuulla, yms. :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

      Ja ketju näytti olevan niin vanha että joku on noteerannut jo hänen entisen Dodge Raminsa mutta kyllä nyt vasta leuka loksahtaisi ja pikkarit pyörisi housujen alla kun näkisi hänen keulivan Chevy Silveradon :))))))))))))))))))))))) Bicky kun runttaa liikennevaloissa kaasun pohjaan niin typpioksiduulin aiheuttamat vihreät lieskat syöksyy pakoputkista kuin Tapen lohikäärmeen suusta konsanaan ja 25 metrin keulimisen jälkeen kajareista alkaa soimaan Crash ykkösen kentän Hog wild taustamusiikki: https://www.youtube.com/watch?v=UGdmWxLqw9Y
      :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

      Ps. Pärisee ihan hvetisti 🌿🍄🤗

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. IL - Patteriauto syttyi parkkihallissa Tampereella - 50 autoa LUNASTUKSEEN!

      "Palon aikaan parkkihallissa oli 90 autoa, joista noin 50 tuhoutui palossa korjauskelvottomiksi. Lisäksi palo vaurioitti
      Maailman menoa
      239
      45198
    2. Polttomoottoriauto tulessa parkkihallissa Tampereella

      Pystyy näkemättä jo sanomaan, koska sähköautoissa ei ole palavia nesteitä lainkaan. Ihme ettei polttomoottoriautoja ole
      Maailman menoa
      123
      25976
    3. SDP palauttaa Suomen kansalle kulta-ajat

      Hyvinvointivalto on pääosin SDP:n ja osin myös Maalaisliiton rakentama. Hyvinvointivaltion ylläpito edellyttää oikeude
      Maailman menoa
      323
      15654
    4. Persut JYTKYTTÄÄ ylös, ohi kepun! +2,1 %

      Persut palasi kolmen suurimman joukkoon ja on matkalla kohti kevään 2027 eduskuntavaalivoittoa. Sosialistit ovat syöksy
      Maailman menoa
      164
      10791
    5. Älkää vassarit kuvitelko, että Marinin kulta-ajat palaavat

      Vaikka demarit voittaisivat seuraavat vaalit, se ei palauta Marinin taskut-täyteen-kelasta-aikaa takaisin, ei voi eikä h
      Maailman menoa
      122
      9707
    6. Sanna Marin saa ylistystä Hillary Clintonilta

      Jos joku ei tiedä kuka tämä rouva Hillary Clinton on, niin kerrottakoon "fun fact", eli hän on se keneltä Donald Trump
      Maailman menoa
      36
      9481
    7. Kristillisistä Siionisteista asiallista tietoa Hesarissa.

      KD ja Persut ovat kaiken takana avoimesti!
      Maailman menoa
      30
      9383
    8. Ja jälleen uusi latauksessa olleen sähköauton palo! Nyt Keravan Prisman parkkihallissa.

      IS 3.10.2025 Latauksessa ollut sähköauto syttyi yöllä tuleen Keravan Prisman parkkihallissa, Keski-Uudenmaan pelastusla
      Maailman menoa
      85
      8468
    9. 242
      6814
    10. Gallup, PS:lle JÄRISYTTÄVÄ nousu, SDP suurin laskija

      https://yle.fi/a/74-20186114 PS kovaa vauhtia nousemassa ennen 2027 vaaleja suurimmaksi puolueeksi. Nyt mennään jo etua
      Maailman menoa
      221
      6476
    Aihe