Tatuoitukaluinen penetraattori :)

Grrr, katsokaa kuinka räjähtävän maskuliininen ja alkukantaisen komea ytm esiintyy seuraavassa videossa: http://www.youtube.com/watch?v=ZcSI5nFfhRs

Kaupungilla liikkuu sellainen tornihuhu, että tuolla miehellä on peniksessään todella komeat tribaalitatuoinnit! Ne ovat kuitenkin aihettaneet hänelle sivuvaikutuksena kestoerektion, jonka vuoksi tämä mies pyrkii panemaan jokaista vastaantulevaa naista ja vieläpä aika hyvällä menestyksellä. Unelmatreffit tämän tatuoitukaluisen ytm:n kanssa sujuisivat seuraavasti:

Olisimme baarissa viettämässä tyttöjen iltaa kunnes tämä ytm tulisi iskemään minua ja lopulta vain päätyisimme puolivahingossa Varissuolle minun pieneen neuvostokuutiooni nussimaan. Tällaisten miesten kanssa ne asiat vain "tapahtuu". ;)

Tällainen mies oikein runttaamalla runttaisi paksua, tatuoitua ja tärisevää kalua sisääni, ähkimällä ähkisi päälläni eläimellisen mölinän säestämänä, penetroitumalla penetroituisi kuivana kakkoseen niin syvälle että hänen valtava peniksensä tuntuisi vatsalaukussa asti sekä jörnimällä jörnisi edestä ja takaa niin että hänen karvainen perseensä tekisi nousevaa ja laskevaa liikettä päälläni.

Aamulla heräisin siihen kun tämä mies päästää valtavan, noin 12 sekuntia pitkän pierun ja nousee sängystä pyyhkiäkseen spermaisen ja ulostetahraisen mulkkunsa makuuhuoneeni valkoisiin pitsiverhoihin. Sitten hän suuntaisi wc:hen räjäyttämään valtavan tortun ja poistuu vessasta vetämättä sitä. Seuraavaksi hän menisi jääkaapille juomaan kaikki lonkerot ja lähtiessään toteaisi että joo on sitä tullut pantua nuorempia ja kauniimpiakin naisia. Katselisin ikkunasta kaihoisasti kuinka tämä mies kävelee kadulla itsevarmana musta nahkaliivi yllään kohti kadunvarressa olevaa Dodge Ram jyystöautoa ja lopulta lähtee kohti uusia seikkailuja.

Grauh, kelpaisi kyllä päästä tuollaisen jyystärikarjun käsittelyyn! ;)

5

445

    Vastaukset 5

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Janina.93

      Oih sehän on itse Bicky Royal mies tuolla linkin takana :)))))))))))))))

      Just tollasen räjähtävän maskuliinisen jyystärikarjun minäkin haluisin panemaan mua :3

      • Ei ollut illan aikana mitään hyvätasoista ja asiallista keskustelua tällä palstalla, niin etsin siinä sitten ajan kuluksi Googlesta tietoa tatuoitukaluisista penetraattoreista, niin jostain kumman syystä ne jäljet johtivat tänne palstalle ja löysin tällaisen keskustelun:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

        On näköjään Turussa tornihuhut liikkuneet Bicky Royal-miehestä ja hänen komeista penis-tatuoinneista:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))


    • Bicky Royal-mies se aina penetroituukin sen eläimellisen mölinän säestämänä:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

      Siinä se vaan karvainen perse nousee ja laskee edestakaisin:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

      Tollaisten jyystärikarjujen kanssa kun ne asiat vaan "tapahtuvat":)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

    • kusipätkä

      Mitäs se Omid siinä videossa öyhöttää

    • Ai katos vaan, siinä onkin joku tyttö kuolannut hyvän kaverini Bicky Royal miehen perään ja kuvaillut melkeinpä inhorealistisesti mieltymyksensä :))))))))))))))))))))))))))))))) No mut tollasta se on kun tatuoitu pinkeäkaluinen penetraattori oikein jyystämällä jyystää :)))))))))))))))))))))))))))))))))) Ja Bickyllä on millä jyystää, kun hän on vuosikausia käynyt impparin salilla ja pujottanut levytangon penikseensä ja nostellut sitä, tehnyt alataljassa peniskulmasoutua selinmakuulla, yms. :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

      Ja ketju näytti olevan niin vanha että joku on noteerannut jo hänen entisen Dodge Raminsa mutta kyllä nyt vasta leuka loksahtaisi ja pikkarit pyörisi housujen alla kun näkisi hänen keulivan Chevy Silveradon :))))))))))))))))))))))) Bicky kun runttaa liikennevaloissa kaasun pohjaan niin typpioksiduulin aiheuttamat vihreät lieskat syöksyy pakoputkista kuin Tapen lohikäärmeen suusta konsanaan ja 25 metrin keulimisen jälkeen kajareista alkaa soimaan Crash ykkösen kentän Hog wild taustamusiikki: https://www.youtube.com/watch?v=UGdmWxLqw9Y
      :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

      Ps. Pärisee ihan hvetisti 🌿🍄🤗

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Törkeä petosepäily Suomussalmella

      Uutisoi maikkari. Uhrin nimiin on nostettu pankkilainaa, hänet on saatu sijoittamaan hevosiin ja ostamaan autoja. Ei ta
      Suomussalmi
      90
      3916
    2. Poliisi etälamautti, sitten pahoinpiteli

      Vaikeasti kehitysvammaisen niin vakavasti että kuoli pian sairaalassa. Ei osannut kehitysvammainen heti noudattaa polii
      Maailman menoa
      412
      1432
    3. Anni Ihamäki saa tylyä kommenttia TTK:sta - Erityisesti tämä "vääryys" ärsyttää

      Kaikille ei ole mieleen se, että Anni Ihamäki on mukana uudella Tanssii Tähtien Kanssa -kaudella. Ihamäki saa varsin ty
      Kotimaiset julkkisjuorut
      39
      1117
    4. Päivän Riikka: Pandan suklaatehdas Jyväskylästä Viroon

      Menkää töihin! Viroon! --- Liki sata vuotta kestänyt suklaantuotanto makeisvalmistaja Pandan tehtaalla Vaajakoskella pä
      Maailman menoa
      228
      940
    5. Mies, olen pahoillani kun olen kuvitellut

      Että pitäisit minusta. En sitä mistään tähdistä kuitenkaan lukenut, mulle vaan tuli jostain semmoinen tunne, kun itse ty
      Ikävä
      72
      933
    6. Mitä et ole valmis sietämään ihmissuhteissasi ja miksi?

      Aiemmin jo kyseltiin mitkä vaatimukset olivat mielestänne liiallisia. Kyselläänkin nyt sitä, että millaisilla asioilla s
      Sinkut
      292
      845
    7. Tiesitkö? Vappu Pimiän ensimmäinen aviomies ei ole Teemu-rakas

      Vappu Pimiä on tätä nykyä naimisissa Teemu Huuhtasen kanssa. Pimiä on toista kertaa naimisissa, sillä ensimmäinen liitto
      Kotimaiset julkkisjuorut
      24
      812
    8. Sysmä tarvitsee päätöksiä

      Sysmä tarvitsee päätöksiä – ei p*anjauhantaa** Kirjoitan kuntapolitiikan ulkopuolisena tarkkailijana. Sysmän poliittinen
      Sysmä
      25
      737
    9. Älä nyt ylikuormitu vaikka sinusta pidänkin rakas nainen

      Tiedän, että olet minulle oikea. En halua pilata tätä juttua malttamattomuudella, mutta epäilen. Haluan vain olla lähel
      Ikävä
      33
      711
    10. Älä katoa elämästäni

      Kävelyllä mietin olisitpa varjo takanani vierelläni sivullani Älä katoa koskaan ole siinä pidä kädestäni kiinni ole kan
      Ikävä
      42
      702
    Aihe