Grrr, katsokaa kuinka räjähtävän maskuliininen ja alkukantaisen komea ytm esiintyy seuraavassa videossa: http://www.youtube.com/watch?v=ZcSI5nFfhRs
Kaupungilla liikkuu sellainen tornihuhu, että tuolla miehellä on peniksessään todella komeat tribaalitatuoinnit! Ne ovat kuitenkin aihettaneet hänelle sivuvaikutuksena kestoerektion, jonka vuoksi tämä mies pyrkii panemaan jokaista vastaantulevaa naista ja vieläpä aika hyvällä menestyksellä. Unelmatreffit tämän tatuoitukaluisen ytm:n kanssa sujuisivat seuraavasti:
Olisimme baarissa viettämässä tyttöjen iltaa kunnes tämä ytm tulisi iskemään minua ja lopulta vain päätyisimme puolivahingossa Varissuolle minun pieneen neuvostokuutiooni nussimaan. Tällaisten miesten kanssa ne asiat vain "tapahtuu". ;)
Tällainen mies oikein runttaamalla runttaisi paksua, tatuoitua ja tärisevää kalua sisääni, ähkimällä ähkisi päälläni eläimellisen mölinän säestämänä, penetroitumalla penetroituisi kuivana kakkoseen niin syvälle että hänen valtava peniksensä tuntuisi vatsalaukussa asti sekä jörnimällä jörnisi edestä ja takaa niin että hänen karvainen perseensä tekisi nousevaa ja laskevaa liikettä päälläni.
Aamulla heräisin siihen kun tämä mies päästää valtavan, noin 12 sekuntia pitkän pierun ja nousee sängystä pyyhkiäkseen spermaisen ja ulostetahraisen mulkkunsa makuuhuoneeni valkoisiin pitsiverhoihin. Sitten hän suuntaisi wc:hen räjäyttämään valtavan tortun ja poistuu vessasta vetämättä sitä. Seuraavaksi hän menisi jääkaapille juomaan kaikki lonkerot ja lähtiessään toteaisi että joo on sitä tullut pantua nuorempia ja kauniimpiakin naisia. Katselisin ikkunasta kaihoisasti kuinka tämä mies kävelee kadulla itsevarmana musta nahkaliivi yllään kohti kadunvarressa olevaa Dodge Ram jyystöautoa ja lopulta lähtee kohti uusia seikkailuja.
Grauh, kelpaisi kyllä päästä tuollaisen jyystärikarjun käsittelyyn! ;)
Tatuoitukaluinen penetraattori :)
5
348
Vastaukset
- Janina.93
Oih sehän on itse Bicky Royal mies tuolla linkin takana :)))))))))))))))
Just tollasen räjähtävän maskuliinisen jyystärikarjun minäkin haluisin panemaan mua :3Ei ollut illan aikana mitään hyvätasoista ja asiallista keskustelua tällä palstalla, niin etsin siinä sitten ajan kuluksi Googlesta tietoa tatuoitukaluisista penetraattoreista, niin jostain kumman syystä ne jäljet johtivat tänne palstalle ja löysin tällaisen keskustelun:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
On näköjään Turussa tornihuhut liikkuneet Bicky Royal-miehestä ja hänen komeista penis-tatuoinneista:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Bicky Royal-mies se aina penetroituukin sen eläimellisen mölinän säestämänä:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Siinä se vaan karvainen perse nousee ja laskee edestakaisin:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Tollaisten jyystärikarjujen kanssa kun ne asiat vaan "tapahtuvat":)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))- kusipätkä
Mitäs se Omid siinä videossa öyhöttää
Ai katos vaan, siinä onkin joku tyttö kuolannut hyvän kaverini Bicky Royal miehen perään ja kuvaillut melkeinpä inhorealistisesti mieltymyksensä :))))))))))))))))))))))))))))))) No mut tollasta se on kun tatuoitu pinkeäkaluinen penetraattori oikein jyystämällä jyystää :)))))))))))))))))))))))))))))))))) Ja Bickyllä on millä jyystää, kun hän on vuosikausia käynyt impparin salilla ja pujottanut levytangon penikseensä ja nostellut sitä, tehnyt alataljassa peniskulmasoutua selinmakuulla, yms. :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Ja ketju näytti olevan niin vanha että joku on noteerannut jo hänen entisen Dodge Raminsa mutta kyllä nyt vasta leuka loksahtaisi ja pikkarit pyörisi housujen alla kun näkisi hänen keulivan Chevy Silveradon :))))))))))))))))))))))) Bicky kun runttaa liikennevaloissa kaasun pohjaan niin typpioksiduulin aiheuttamat vihreät lieskat syöksyy pakoputkista kuin Tapen lohikäärmeen suusta konsanaan ja 25 metrin keulimisen jälkeen kajareista alkaa soimaan Crash ykkösen kentän Hog wild taustamusiikki: https://www.youtube.com/watch?v=UGdmWxLqw9Y
:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Ps. Pärisee ihan hvetisti 🌿🍄🤗
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Helena Koivu menettänyt lapsensa. Onko Mikko Koivulla oma laki?
Voiko olla totta että äidiltä viedään lapset ja ei mitään syytä ole edes kerrottu äidille itselleen.?6408566Hannu Pikkarainen ehdottomaan vankeuteen
KKO tuomitsi 1 v 9 kk. Tämä ei ole Hannulle ilon päivä.3543292Pikkunaiselle terkkuja
Olet parasta koko maailmassa! Kaikkein ihmeellisin. Olisitpa täällä. 🧡 harmaasusi4412325- 1281377
- 341365
Kuvataiteilija Johanna Oras lataa mielipiteensä Miina Äkkijyrkästä Farmilla: "Miinahan oli..."
Oho! Johanna Oras ottaa kantaa kollega-Äkkijyrkän Farmi-puuhiin. Farmi Suomi -realityssä koettiin v. 2024 todellinen yl151295Kuka on mystinen heppamies?
Nyt tänne vinkkejä siitä kuka on Martinan seurassa viihtyvä hevosmiljonääri. On tullut jo muutamia nimiä esiin keskustel1091231- 941147
Olet vieläkin täällä
Tunnen energiasi. Tunnen että ajattelet minua. En aio koskaan enää ottaa sinuun yhteyttä. Voit ottaa minuun, jos itse h651095Hyvät valeet myllyistä
Tuuliviirit valehtelee myllyjen vaikutusta. Äänet kuuluu jopa kilometrien päähän. Se ei pidä paikkaansa. Eläimet häviää66949