Tinder-auervaara

MelkeinHuijattu

Hei. Oletko tavannut ihanan miehen Tinderissä, joka asuu Porissa? Hän on ravintolatoimenjohtaja, viininmaistelija ja matkustelee paljon. Hänellä on "kartano" Nakkilassa, joka on yhä remontissa. Lapsiakin hänellä on entisestä suhteesta. Viime aikoina hän on kenties ollut työmatkalla Shanghaissa? Hänellä on iso kokoelma vanhoja autoja ja moottoripyöriä, jotka ovat muualla säilytyksessä. Hän ei kuitenkaan liiku omalla autolla (koska se on kolaroitu ja uusi Audi on vielä hakusessa). Tämä mies on kova pitämään yhteyttä, viesteillä. Soittaminen jää sinun osaksesi. Hän on todella kiinnostunut valokuuvamisesta ja hyvin usein hän on kuvissa itse. Kuvat löytyy myös hänen Facebook-seinältä.
Jos olet tutustunut edellä mainitun kaltaiseen mieheen, niin olen minäkin ja tiedän kertoa, että suurin osa edellä mainituista asioista on valhetta.

2

398

    Vastaukset 2

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Tinder111

      Oletko tavannut miehen, joka asuu Vantaalla. Hän pyörittää todella montaa naista samaan aikaan. Hänellä on jatkuva haku päällä deittipalstoilla. Valehtelee, että on eronnut 8-vuotta sitten. Lasten määrä vaihtelee 0-3 lähes täysi-ikäisiin lapsiin. Sama kaava pyörii. Käy naisten kanssa mökillään Hämeessä ja välillä Tallinnassa. Uskottelee naisille, että seurustelee niiden kanssa. Herra pyöriin Tinderissä, Suomi24 sekä ent AyI:ssä. Keski-ikäinen virkamies. Viimeksi löytyi 20 naista hänen uhreistaan.

      #auervaara #pettäjä #huijaa #mökki #Tallinna #sarjapettäjä #vantaa

    • kummallinentyypioli

      Onko joku tavannut miehen Helsinkista, käynyt Jyväskylän yliopisto ainaskin puheiden mukaan. Ei suomalainen, jatkuva haku päällä , puheiden mukaan oman yritys, kova pitämään yhteyttä seksin asti. Tunnistat miehen, kuin karju kova seksin aikana, ja lyö pepulle ja karjut hänen nimeä.Erikoinen tapaus, ei sellaista kukaan toista kerta halukaan.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Tässä ovat Elämäni biisi -vieraat lauantai 3.10. - Yksi vieras on todellinen suomalaisten suosikki

      Jos menisit Elämäni biisiin, mikä olisi elämäsi biisi ja miksi? Elämäni biisi tulee suorana lähetyksenä Tampereelta. K
      Viihde ja kulttuuri
      11
      833
    2. Kylypylä mätänee

      Kuka sotki uimaaltaan bakteereilla
      Suomussalmi
      43
      804
    3. Huomenta

      Sinulle! Olen miettinyt sinua paljon yön aikana. 🫂
      Ikävä
      62
      768
    4. Mikä kaivatullesi

      On tärkeintä elämässään?
      Ikävä
      60
      750
    5. En voi kertoa meistä kenellekään

      Minulla on ikävä sinua mies.. Oon yrittänyt taas unohtaa, mutta silti tulet mieleeni lähes päivittäin. Eihän meitä voi o
      Ikävä
      42
      743
    6. 51
      647
    7. Onko mulla vielä mahkuja saada sinut M nainen

      Sano joku prosenttiluku?
      Ikävä
      60
      597
    8. Kadutko mies sitä miten reagoit?

      ..siihen sotkuun, jonka jälkeen mikään ei ole ollut kuin ennen. 🥺
      Ikävä
      49
      597
    9. Mitä ihmettä pitäisi tapahtua

      Että me kohdataan ja saadaan tämä tilanne etenemään?
      Ikävä
      67
      566
    10. Suutuin lähinnä itselleni

      Kun irl juttujen takia näyttää erittäin epätodennäköiseltä, että olisin millään tavoin toivottu henkilö sulle.
      Ikävä
      28
      508
    11. Jos mies naisen prinsessakohtelu

      on sinulle liikaa, älä valitse prinsessaa 🦋🧚🏼‍♀️👸🏼
      Ikävä
      104
      507
    12. Hei. Ilmeisesti tässä saa unohtaa sen

      että meistä joskus jotain tulisi? M
      Ikävä
      29
      495
    13. SuMetKu konkursissa

      Asiakastiedon sivulla oli, SuMetKu asetettu konkurssiin. Tulihan se seinä vastaan lopultakin suuruudenhulluudessa.
      Suomussalmi
      18
      487
    14. Miksi olet niin hankala?

      Miksi toimit miten toimit?
      Ikävä
      44
      475
    15. Ei voi mittään

      Tykkään sinusta, vaikka miten typerän jutun suustasi päästät😅
      Ikävä
      32
      469
    16. Miten voit tykätä

      Jos samaan aikaan haluat pysyä mahdollisimman kaukana?
      Ikävä
      40
      437
    17. En usko enää

      rakkauteen.
      Ikävä
      58
      431
    18. Tykkään sinusta

      Vaikka en vastailekaan!
      Ikävä
      17
      420
    19. Mitä sulle

      Kuuluu?
      Ikävä
      24
      419
    20. Jos kohtaisimme niin

      Olisitko ilkeä ja kostonhaluinen?
      Ikävä
      43
      407
    Aihe