Jos löytyy riittävän nuori, kaunis ja älykäs niin otan omakseni.
Kuka on kunnan kaunein nainen?
tosimiestenkerho
31<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 31
Vanhimmat
se on sutelma
mene Rovaniemen alapuolelta hakemhan jos kaunista haluat,täälä olekko väkäleuka saamelaisia vaphana ,lantalaiset on kaikki naimisissa jo
Saamelaiset emme halua kahlita itsemme yksinäisyyteen vaan, olemma vapaita ja kauniita. Nautimme elämästä ilman typerää kahlitsijaa joka, määräilee ja joutuu pitämään rumia vaatteita ja lihota rämpsistyä. Ihanat saamelaiset haluamme olla hoikkia ja pukeutua kauniisti vartalon myötäisiin vaatteisiin. Joten menikö kaaliin. Nautimme maisemista jotka todella on kesäisin kauniita.
Just näin saamelaisakat onkin länkhisäärisiä, lyhyenläntiä, nuamat ruvella, ouon olosia, pesuntarpheessa. Suositan vaimon hakemista vaikka Rovaniemeltä ihmisten parista.
heheheheh parein kattoa suomalaista naista, jos näin on asiat hehehehehehe
Henkinen väkivalta on julmempaa kuin ruumiillinen. Toisesta selviää mustelmilla mutta, henkisestä väkivallasta ei selviä koskaan. Ei mitenkään. Henkistä väkivaltaa ei mustelmat paranna.
Afrikassa on kauniita naisia ja paksuhuulisia, ottavat suuhun sen elimen ja imevät. Ja Afrikka on iso maa sinne mahtuu sikiämään jos, niin haluat.
Ja jos sattuu vielä vittumainen anoppi kuvioon niin, sehän käyttää miniätään kohtaan henkistä väkivaltaa ja alistaa sen lihomaan ja miniä sattuu olemaan nöyrä ja hiljainen niin anoppi "murhaa" sen henkistä väkivaltaa käyttäen. Naiset pitäkää oikeutenne ja olkaa hoikkia ja kauniita.
Itsenäinen nykynainen ei onneksi välitä tuollaisista omaksiottajista! Sitäpaitsi aidot tosimiehet ovat oikeudenmukaisuuden ja tasa-arvoisuuden kannattajia, eivätkä pidä naista omaisuutenaan.
musta ja nokinen matamimimmi . joka panee tommosen pojanlopin hameen alle haisteeleen ja pierasee .
Älykkäät naiset kiertävät Sinut kaukaa.
Missäs tämä töpselikärsä asustaa, olemma tulossa lomalle sinne, ja sanoo olevansa pitäjän paras alalihashieroja. Meitä on monta naisen näköistä
Tervetuloa, kääntykää Hetasta Norjaan menevälle tielle, kyselkää vaikka kultatievasta
tarkempaa osoitetta.
Tänne vaan hierontaan, odotellaan
Töpselikärsä kevät unilta heränny, turhaan tuletta töpseli ei todella ole mikään hieroja, hieroo vaan omaa kumi_lolitaa jos naapurin pojat palauttanut
Turistiaika, kun koittaa niin voi tulla sinnekkin kaunis nainen.
NO ONKO SIELLÄ KAUNIITA NAISIA??? Ettekö te ymmärrä kysymystä vai eikö se mene jakeluun?
Iso vaalea on! Tuleva kunnanjohtaja! Upea!
ei ole kaunhita MENIKÖ JAKELHUN ?
nälkässii poroja , siitä vaan.
On nälkäsi porokantturoita hyvin laihoja, yrittävät niitä ruokkia etelän heinillä, monilla täällä on poroaitaus pihassa ruokkivat niitä, liha vaan siitä syystä sitkua.
En itse enään poroa osta ,kun lihan maku on muuttunut, vaikka lihaa olis saatavilla täällä palojärven seutuvilla, kauppaavat näitä pihaporolihaa ei sovi minulle. Itse nykyään haen lihan Norgen puolelta Kautokeinosta. Itsellä mökki täällä
Viime kerralla näin pari hyvää ehdokasta kun katsastin paikat. Puhdasta Lapin luomua sen olla pitää. Etelässä on kaikki päin vittua.
Lumikki kaikkein kaunein on....
Met piämme ainahin saamelaisnaisesta, sillä on koivet valmiiksi jo längellä, lyhyenläntä , hajua kylhä riithää
On totta saamelaisnaisella on kintut kierot ja lyhyet , olen mie sen huomannu
ja kitukasvuinen ja vielä älykään ei ole korkealla tasolla. Täsä on sitä sukurutsaus vaikutusta, joka vaikuttaa älyyn ja kasvuun
onhan täällä,eräs tumma kaunotar.ja monta muuta.
Ei sitä nykyajan naisia niin vain oteta,jos nainen huolii sinut ,se on eriasia.
Ihan mielenkiinnosta on pakko kysyä, että onko siellä pohjoisessa kuinka karvaisia naisia? Täällä etelässä kun yleensä kaikki on posliinia ja ihossakaan ei ole näppyjä eikä tummentumia. Onneksi täällä on palveluja, joilla voivat käydä neidot hoitamassa asioitaan. Mitenkä se siellä keskellä ei mitään? Tuskin siellä taitaa olla paljoa valinnanvaraakaan mutta kun paremmasta ette tiedä niin tuskin sitä osaa kaivatakkaan.
Aika karvaisia on saamelaisnaiset ja pahan hajusia, naamat aika rupisia hengitys haisee paskolle, etelässä naiset tuoksuu hyvälle, posliinia ei tunneta täällä.
Paikallisille kelpaa vaikka vähän ryötäs.
Tissit on mehukkaat ja suuret ja tussu on märkä ja perse on pyöreä. On rintaa, reittä ja revää. Vain kaatua paikkaan pehmeään ja patja on mitä makoisin.
EI KUKAAN ÄLYNNYT KYSYMYSTÄ........näin täällä landella.