Itse olin ennen nörtti mutta naisia metsästääkseni olen myynyt sieluni ja muutuin vastentahtoisesti sellaiseksi vähän kuin amis käytännön mieheksi vaikka olenkin akateeminen ja älykäs ja introvertti.
Kirotut olkoot te naiset jotka saitte minut myynään sieluni naisten pillujenne takia!
Kirotut olkoot te naiset jotka saitte minut myynään sieluni naisten pillujenne takia!
Vastaukset 4
Vanhimmat
Taidat juksata.
Onko nainen siis oikeasti itse piru?
Jos kerran Jumala on mies, niin silloinhan pirun täytyy olla....
https://www.youtube.com/watch?v=EHC9HE7vazI
Onko välttämätöntä olla sänkitukkainen pujopartainen öljyltä tuoksuva automekaanikko joka iskee naisensa puolen yön jälkeen kymmenennen kaljan voimalla jotta on tarpeeksi käytännöllinen vrt. se Lacoste-paitainen di joka ajelee uudella Citikallaan take-a-way lattekuppi mukana palaveriin?
Tietenkin huomasit fiksuna kundina ettei "omana itsenään" Peli avaudu sillä suurin osa naisista näkee suorituskykyisinä iskijämiehinä ne miehet joilla on pelimieskaraktäärejäkin, mutta sitten Cool-aidia aikansa nautittuaan huomasikin että sänkyseura sekä se joku joka katsoo jyystöyön jälkeen aamulla toiletin peilikaapin peilistä takaisin, onkin jotain mitä ei nuorena ajatellut olevansa isona. Näin on käynyt monelle.
Ei naisten saantiin tarvita älyä mieheltä vaan sitä mitä ne naiset miehestään haluaa.