Horatsulle tarjottiin 20 000 seksistä
rahaapankkiin
16<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 16
Vanhimmat
Päinvastoin. Pisteet siitä ettei ollut ostettavissa.
Kuka tuollaisella napilla pelaa? Saa varmasti saman summan yhdestä vkl mainoksesta, joten?
Ei ihme että on paljon yli-ikäisiä neitsytpoikamiehiä, uskaltaisivat joskus tulla ulos kaapista, eli peräkammarista ja mennä ihmisten ilmoille. Kenelläkään noista säälittävistä reppanoista ei uskalla vehjettä heilutella ja rahaa tarjota livenä.
Nettipornoa täytyy väkisin teettää ja luulla, että joku tykkää.
Onneksi ei ole mukana 9-millisiä, muuten voisi olla toinen vasempaan ohimoon, toinen oikeaan.
En avannut linkkiä mutta vain ätmilogiikassa horatsu = nainen joka ei myynyt seksiä. Mikähän hän olisi jos olisi myynyt? :o
Liekkö Suvi koskaan itseään myynytkään ja silti horatsuksi nimitetään. Ei ole palstapojilla hajuakaan totuudesta. Nyt lisäksi hän on tyhmäkin kun julkisesti kertoi kieltäytyneensä rahapano ehdotuksesta.
Suvi Pitkänen sammui narikkaan hame korvissa - kuva!
http://www.seiska.fi/Viihdeuutiset/Suvi-Pitkanen-sammui-narikkaan-hame-korvissa-kuva/1070692
Todella irstas kuva! Ja tämäkin bilettäjähörhö on varmaan teinityttöjen idoli. Tosi-tv:t käytynä ja naama näyttää muokatulta. Ei kaunis mun silmään.
20 000 tarjonnut voi odotella uutta sammumista, sitten laittaa vain ilmaiseksi. xD
Eikä kyseessä ollut raiskaus, vaan itsetyydytys naista apunakäyttäen, kysykää vain oikeusaputoimistolta. xP
Hieno nainen kaikinpuolin.... =DD
Eihän tuo Suvi ole edes kovin kaunis. Panin paljon kauniimppaa 18 vuotiasta 400 euroalla. 20 tonnia on ihan liikaa yhdestä panosta kun netistä etsii niin löytää kauniita nuoria naisia jotka myyvät seksiä.
Tuskin saa parempaa tarjousta, olis vaan kannattanut suostua
Ei naiset myöntäis mitään vaikka olisivat ottaneet rahaa seksiä vastaan.Netin ihmeellisestä maalilmasta löytää naisia joista ei uskoisi että he myyvät itseään. Rahan valta on niin suuri että naiset haluaa rahaa ja helpoiten sitä saa harrastamalla seksiä. Mies voi käydä vuosia baareissa etsimässä yhden yön seuraa eikä löydä sitä mutta tuhlaa tuhasia euroja juomiin, ja pääsymaksuihin baareihin.Tulee halvemmaksi etsiä se maksullinen nainen niin saa varmasti. Nykyään en edes käy baareissa vaan mulla on vakkari hoito jota käyn panemassa.
aloittajahan itse varmaan antaisi perseensä käyttöön muutamasta kympistäkin
Ei, on niin löystynyt persreikä ja pahat peräpukamat ettei onnistuisi
Jokainen nyt varmaan tajuaa, etä Suvilta irtoaisi huomattavasti alle tuon hinnan, jos joku oikeasti tarjoaisi...
Jos uutinen olikin keskutelun aloitus.
OVH 20000 ja siitä aletaan tinkiä.
Juu.
"Julkkiskaunottarelle tarjottu 20.000€ seksistä."
1. Tuo julkkis ei ole kaunotar.
2. Maailmaan mahtuu puhetta, mutta 20.000€ ei ole kyllä oikeasti tarjottu jos häiskä ei setelinippu mukanaan ole ollut ihan livenä vonkaamassa.
3. Kukaan ei tosissaan tarjoaisi semi-tavikselle 20.000€ yhdestä sessiosta Suomessa, ei oikeasti kukaan. Korkeintaan jollekin ruhtinattarelle tai Hollywood-tähdelle.
4. Jos 20.000€ olisikin oikeasti tarjottu, siihen tarjoukseen olisi 100-varmasti myös suostuttu. Suurin osa näistä roskajulkkiksista on korviaan myöten veloissa, myös tämä.
Tuo väite on vähän kuin Tuksu Tukiainen huutaisi että on siksi sinkku, kun Suomessa ei ole tarpeeksi tasokkaita heteromiehiä. Ts. uskon ettei Pitkänen ole myynyt itseään, mutta syystä ettei mitään tarjousta koskaan ollutkaan.