Horatsulle tarjottiin 20 000 seksistä

rahaapankkiin

16

<50

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • maninthemoon

      Päinvastoin. Pisteet siitä ettei ollut ostettavissa.

    • m-i-e-s

      Kuka tuollaisella napilla pelaa? Saa varmasti saman summan yhdestä vkl mainoksesta, joten?

      Ei ihme että on paljon yli-ikäisiä neitsytpoikamiehiä, uskaltaisivat joskus tulla ulos kaapista, eli peräkammarista ja mennä ihmisten ilmoille. Kenelläkään noista säälittävistä reppanoista ei uskalla vehjettä heilutella ja rahaa tarjota livenä.
      Nettipornoa täytyy väkisin teettää ja luulla, että joku tykkää.

      Onneksi ei ole mukana 9-millisiä, muuten voisi olla toinen vasempaan ohimoon, toinen oikeaan.

    • En avannut linkkiä mutta vain ätmilogiikassa horatsu = nainen joka ei myynyt seksiä. Mikähän hän olisi jos olisi myynyt? :o

      • fktg

        Liekkö Suvi koskaan itseään myynytkään ja silti horatsuksi nimitetään. Ei ole palstapojilla hajuakaan totuudesta. Nyt lisäksi hän on tyhmäkin kun julkisesti kertoi kieltäytyneensä rahapano ehdotuksesta.


      • joo-oo

      • luonnollisuuskaukana

        Todella irstas kuva! Ja tämäkin bilettäjähörhö on varmaan teinityttöjen idoli. Tosi-tv:t käytynä ja naama näyttää muokatulta. Ei kaunis mun silmään.


      • kjeh-kjeh


    • atm30

      Eihän tuo Suvi ole edes kovin kaunis. Panin paljon kauniimppaa 18 vuotiasta 400 euroalla. 20 tonnia on ihan liikaa yhdestä panosta kun netistä etsii niin löytää kauniita nuoria naisia jotka myyvät seksiä.

    • sdzfzfxvc

      Tuskin saa parempaa tarjousta, olis vaan kannattanut suostua

    • minä-elän

      Ei naiset myöntäis mitään vaikka olisivat ottaneet rahaa seksiä vastaan.Netin ihmeellisestä maalilmasta löytää naisia joista ei uskoisi että he myyvät itseään. Rahan valta on niin suuri että naiset haluaa rahaa ja helpoiten sitä saa harrastamalla seksiä. Mies voi käydä vuosia baareissa etsimässä yhden yön seuraa eikä löydä sitä mutta tuhlaa tuhasia euroja juomiin, ja pääsymaksuihin baareihin.Tulee halvemmaksi etsiä se maksullinen nainen niin saa varmasti. Nykyään en edes käy baareissa vaan mulla on vakkari hoito jota käyn panemassa.

    • kymppiperturpa

      aloittajahan itse varmaan antaisi perseensä käyttöön muutamasta kympistäkin

      • ei_onnistuisi

        Ei, on niin löystynyt persreikä ja pahat peräpukamat ettei onnistuisi


    • nohtuotatuota

      Jokainen nyt varmaan tajuaa, etä Suvilta irtoaisi huomattavasti alle tuon hinnan, jos joku oikeasti tarjoaisi...

      • voi-näitä

        Jos uutinen olikin keskutelun aloitus.
        OVH 20000 ja siitä aletaan tinkiä.


      • YTMn_neuvot
        voi-näitä kirjoitti:

        Jos uutinen olikin keskutelun aloitus.
        OVH 20000 ja siitä aletaan tinkiä.

        Juu.

        "Julkkiskaunottarelle tarjottu 20.000€ seksistä."

        1. Tuo julkkis ei ole kaunotar.
        2. Maailmaan mahtuu puhetta, mutta 20.000€ ei ole kyllä oikeasti tarjottu jos häiskä ei setelinippu mukanaan ole ollut ihan livenä vonkaamassa.
        3. Kukaan ei tosissaan tarjoaisi semi-tavikselle 20.000€ yhdestä sessiosta Suomessa, ei oikeasti kukaan. Korkeintaan jollekin ruhtinattarelle tai Hollywood-tähdelle.
        4. Jos 20.000€ olisikin oikeasti tarjottu, siihen tarjoukseen olisi 100-varmasti myös suostuttu. Suurin osa näistä roskajulkkiksista on korviaan myöten veloissa, myös tämä.

        Tuo väite on vähän kuin Tuksu Tukiainen huutaisi että on siksi sinkku, kun Suomessa ei ole tarpeeksi tasokkaita heteromiehiä. Ts. uskon ettei Pitkänen ole myynyt itseään, mutta syystä ettei mitään tarjousta koskaan ollutkaan.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Missä kokoomuksen naiset?

      Hähmäistä ukkotarinaa kuultu koko viikonloppu. Kukaan ei ole kokoomuksessa edes yrittänyt pitää naisten puolta. Jopa
      Maailman menoa
      128
      3753
    2. Finland is now Petter place

      Audin B-ryhmän ralliautolla saatiin kansa voimaan hyvin. Kiitos kokoomus huumoripläjäyksestä.
      Maailman menoa
      36
      2444
    3. Ilman Stadia Suomessa ei olisi kunnon lihajalosteita

      HK, Helsingin makkaratehdas, Votkin, mitä näitä nyt onkaan. Böndellä ei ole kunnollisia jalostajia.
      Maailman menoa
      144
      2088
    4. Toivon että kuulut elämääni

      Mutta aika näyttää miten läheisesti. Lupaan kertoa jossain sivulauseessa, kun muutan paikkaa.
      Ikävä
      70
      1031
    5. Jorma Lind kuollut

      Ylen uutisankkurina 40 vuotta toiminut Jorma Lind on kuollut 85-vuotiaana. https://yle.fi/a/74-20230265 ARVl on näet
      Maailman menoa
      10
      1011
    6. Mikä on kaunein

      Ja hellyttävin hetki irl kaivattusi kanssa?
      Ikävä
      45
      891
    7. Mahdatko ymmärtää sitä

      Mä en selviä jollei me jutella kunnolla. Tarvitsen sua siihen. Etkä sä voi sitä tietää kun en ole ilmaissut mutta olen
      Ikävä
      63
      866
    8. En unohda sua

      En vaan unohda sua. Eikä se näköjään ole tarkoituskaan. Rakastan sua sitten omalla tavalla kauempaa kun mikään muu ei on
      Ikävä
      31
      855
    9. Kullan kemiallinen merkki on au

      Ei välttämättä. Mikä sun kullan merkki on?
      Ikävä
      43
      780
    10. Kyllä nainenkin voi ottaa yhteyttä

      Ja on ihan kiva jos ottaa yhteyttä mieheen. Minä ainakin olisin onnessani jos nainen ottaisi yhteyttä. mies
      Ikävä
      97
      762
    Aihe