Ei teidän tarkoitus ole edes tulla syömään tai istumaan iltaa.Tulette vain valittamaan ja huutamaan koska teillä ei ole omaa elämää muuten.Joka vitun kerta pitää tulla valittamaan! onko se saatan joku uusi harrrastus vai ?!?!
saatana on pokkaa niin vitusti vaan tulla mukamas syömään vaikka oikeasti havittelette itsellenne ilmaisia aterioita VALEHTELEMALLA päin pärstää saatana !! jos olisin ravintolan omistaja niin haistattaisin vain vitut ja heittäisin ulos eikä tarvisi enään tulla takaisin.
Liekö sitten joku asenne ongelma ruokaa kohtaan ? afrikkalaiset söisivät ihan mukisematta sitä ruokaa mutta ei te valitatte vasta kun ruoka on syöty ja on tyytyväinen olo ja huomaatte että ei olekkaan rahaa vitun paskat saatana !
mites hotellissa teette ?? olette viikon ja valitatte vasta sitten kun viikko on kulunut ja haluatte sen viikon ilmaiseksi koska mukamas nii huonoa taas kaikki perkele..sama juttu varmaan huvipuistoissa? pidätte hauskaa sen 6 tuntia ja sen jälkeen menette vain valittamaan että oli paskat laiteet ja haluatte rahat takaisin.saatana justiin tollasten puskaradion pää hölöttäjät saa aikaan asiakaskadon jonka te joudutte korvaamaan jos näin tapahtuu !!
mites sitten ryyppäämässä?? juotte kunnon kännin ja sitten valitatte että oli huonoa juomaa kun tuli känni saatana idiootit !
tai sitten asutte hesassa ja menette lapppiin ja valitatte hyttysistä ! olette tosi lapsellisia jos valitatte niin pienestä kuin hyttyset !
sitten auto..ostatte auton ja se menee rikki 3 vuoden päästä.menette valittamaan että oli huono auto ja haluatte rahat takaisin..
olette säälittäviä lapsellisia itsekeskeisiä vitun pellejä jotka vain haluavat valehdella ja kusettaa asiakaspalvelu alan ihmisiä turhilla höpinöillä jotka vaativat joskus jopa mielenterveys hoitoa..
asiakkaat ovat itsekkäitä paskoja
hankkikaahoitoa
2
186
Vastaukset
- CU_in_court
Reklamoin tässä lukijana, asiakkaana kirjoituksestanne joka sai minut huonolle tuulelle. Vaadin korvauksia 5000 euroa mielipahasta ja henkisestä kärsimyksestä.
- asiakasfobia
henkinen kärsimys TOTUUDESTA ??? selvä,kiitos nauruista
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Persut = far-right Finns Party?
Eikös tuo tarkoita, että persut ovat äärioikeistoa? "In 2023, Petteri Orpo, of the National Coalition Party, unseated M827433Demarilesbo synnytti lapsen
Lapsen biologisella isällä ei ole mitään oikeuksia lapseensa. On pelkkä "luovuttaja". https://www.hs.fi/politiikka/art2044690Opettaja teki pornoa sivubisneksenä
Jännittävää nähdä, koetaanko tämä ihan normaaliksi ja toivottavaksi kombinaatioksi kasvatusalalla. Voi mennä hyvin kiinn734628Ei me olla sielunkumppaneita
jos sellaisia edes on. En tiedä miksi niin kovasti pidin sinusta, varmaan olisi paljonkin hyviä syitä, mutta ehkä olit v584140HS - SDP valmistatuu MILJARDILEIKKAUKSIIN seuraavalla vaalikaudella!
"Sdp:n uusi talousääni lupaa miljardien edestä leikkauksia HS-haastattelu|Kansanedustaja Joona Räsänen on Sdp:n puheen714127Persu ei ole koskaan päässyt Valkoiseen Taloon
Eikä pääse. Jopa demareita siellä on käynyt, vaikka jenkkien vasemmistolaisin suuri puolue vastaa lähinnä Suomen kokoomu333629Porno-ope?
Kaikenlaisia sitä nykyään Suomessakin on. Tai onhan niitä voinut olla aiemminkin, mutta ehkä paperilehtin aikakaudella e613035Sovitteko ulkonäöllisesti
Oletteko kaivattunne kanssa sopivan näköinen pari? Semmoinen, suurinpiirtein yhtä hyvän näköisiä? Samanlainen olemus, ty652752Opettaja OnlyFansissa - Onko ihan OK?
Onko mielestäsi ihan OK, että peruskoulun luokanopettaja on virka-aikansa ulkopuolella aktiivinen aikuisviihteen tuottaj401950- 471695