Onko valitus joku harrastus vai huvi ???

asiakasfobia

Ei teidän tarkoitus ole edes tulla syömään tai istumaan iltaa.Tulette vain valittamaan ja huutamaan koska teillä ei ole omaa elämää muuten.Joka vitun kerta pitää tulla valittamaan! onko se saatan joku uusi harrrastus vai ?!?!

saatana on pokkaa niin vitusti vaan tulla mukamas syömään vaikka oikeasti havittelette itsellenne ilmaisia aterioita VALEHTELEMALLA päin pärstää saatana !! jos olisin ravintolan omistaja niin haistattaisin vain vitut ja heittäisin ulos eikä tarvisi enään tulla takaisin.

Liekö sitten joku asenne ongelma ruokaa kohtaan ? afrikkalaiset söisivät ihan mukisematta sitä ruokaa mutta ei te valitatte vasta kun ruoka on syöty ja on tyytyväinen olo ja huomaatte että ei olekkaan rahaa vitun paskat saatana !

mites hotellissa teette ?? olette viikon ja valitatte vasta sitten kun viikko on kulunut ja haluatte sen viikon ilmaiseksi koska mukamas nii huonoa taas kaikki perkele..sama juttu varmaan huvipuistoissa? pidätte hauskaa sen 6 tuntia ja sen jälkeen menette vain valittamaan että oli paskat laiteet ja haluatte rahat takaisin.saatana justiin tollasten puskaradion pää hölöttäjät saa aikaan asiakaskadon jonka te joudutte korvaamaan jos näin tapahtuu !!

mites sitten ryyppäämässä?? juotte kunnon kännin ja sitten valitatte että oli huonoa juomaa kun tuli känni saatana idiootit !

tai sitten asutte hesassa ja menette lapppiin ja valitatte hyttysistä ! olette tosi lapsellisia jos valitatte niin pienestä kuin hyttyset !

sitten auto..ostatte auton ja se menee rikki 3 vuoden päästä.menette valittamaan että oli huono auto ja haluatte rahat takaisin..

olette säälittäviä lapsellisia itsekeskeisiä vitun pellejä jotka vain haluavat valehdella ja kusettaa asiakaspalvelu alan ihmisiä turhilla höpinöillä jotka vaativat joskus jopa mielenterveys hoitoa..

1

168

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • TROLOLO

      OOTKO VÄHÄN VÄÄRÄLLÄ ALALLA??????? :DDDD

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Työeläkeloisinta Suomen suurin talousongelma

      Työeläkeloisinta maksaa vuodessa lähes 40 miljardia euroa, josta reilut 28 miljardia on pois palkansaajien ostovoimasta.
      Maailman menoa
      156
      2095
    2. Israel euroviisujen 2.

      Israel sai taas eniten yleisöääniä. Suomesta täydet 12 pistettä, poliittinen ”ammattiraati” antoi 0 pistettä. Hyvä Is
      Luterilaisuus
      309
      1786
    3. Persujen puoluekokous 2026

      Missä ja Milloin pidetään ?
      Maailman menoa
      93
      1587
    4. Euroviisut ei enää niin musiikkikilpailu?

      Kappaleiden taso ei enää ole mikä sijoituksen ratkaisee.Eikö kukaan ihmettele että Israel pärjää lähes joka vuosi kisois
      Maailman menoa
      80
      1241
    5. Mun mielestäni on tosi loukkaavaa

      Nainen, että luulet palatan typeriä, sekavia ja ilkeitä viestejä mun kirjoittamiksi. Mä en ole katkera, epätoivoinen, ra
      Ikävä
      200
      1220
    6. Mikä se viehättävin

      Asia on kaivatussasi?
      Ikävä
      67
      1160
    7. Tiedän satavarmasti ettet tule koskaan

      Uskaltamaan mitään. Ei me tulla edes näkemään koskaan.
      Ikävä
      25
      1091
    8. Mikä kaivatussasi

      Viehättää ulkoisesti ja mikä sisäisesti?
      Ikävä
      48
      1027
    9. Rakas nainen ymmärsin

      Että minun pitää pitää kiinni sinusta. Haluan, että sä olet onnellinen. Olet mulle se oikea ja mä sulle. Rakastan Sua yl
      Ikävä
      73
      986
    10. Maalaisliiton nuorilta paljon puhuva idea

      Taas vongataan lisää tukea... kehdosta hautaan! Maalaisliiton nuoret aka Keskustanuoret haluaa Suomeen valtiollisen dei
      Maatila ja metsä
      24
      972
    Aihe