Myin DarkFearille peruukin

Myyn työkseni peruukkeja ja tänään asiakkaana kävi palstalta tuttu turkulainen DarkFear. Täytyy sanoa että kyllä se peruukki tuli tarpeeseen, sen verran kamalassa kunnossa hänen oma tukkansa oli. DarkFearin mukana oli muuten henkilökohtainen avustaja, joka ystävällisesti siivosi liiketilan lattian sen jälkeen kun DarkFearilla kävi kakkavahinko.

Ei mikään ihme, että Darkkis on HC-ATM joka on naisasioissa totaalikokematon vielä 37 vuotiaana.
6<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Joo näinhän se on että mä hommasin uuden peruukin tänään. Tosin se piti ostaa osamaksulla, sillä mun tilillä sitä kun onkin rahaa vain muutama euro näin työmarkkinatuen maksupäivän aattona.

Äänestä
  • Millainen hiustyyli sinulle nyt on? Peruukki kuulostaa kyllä avarakatseisen EUROOPPALAISEN miehen ostokselta!

    Äänestä


  • fkfkfjsldl kirjoitti:

    Millainen hiustyyli sinulle nyt on? Peruukki kuulostaa kyllä avarakatseisen EUROOPPALAISEN miehen ostokselta!

    Kyllä sitä peruukkeja käyttävät vain ja ainoastaan jotkut talvisodan juoksuhautoihin jämähtäneet ahdasmieliset militaristipaskajuntit, jotka eivät ole voineet niitä fina-tabletteja ajoissa syödä sen oman ahdasmielisyytensä takia. Eikä ole varmaan ne peruukin käyttäjät koskaan edes harkinneet sitä hiustensiirtoon menemistä, kun eipä ne heidän ahdasmieliset persujunttikaverit kuitenkaan hyväksyisi sitä heidän fina-tablettien syöntiä ja hiustensiirtoa sen heidän oman ahdasmielisyytensä takia.

    Kyllä sitä aina kaikki SUVAITSEVAISET EUROOPPALAISET MIEHET pitävät sen tukkansa siinä kunnossa, ettei mitään peruukkeja tarvitse edes hommata perkele, että tiedäkin vaan sä vittu se saatana!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Mulla sitä kun onneksi onkin hyvälaatuinen ja tuuhea tukka päässäni, ihan kuten sitä SUVAITSEVAISELLA JA NYKYAIKAISELLA EUROOPPALAISELLA MIEHELLÄ PITÄÄKIN OLLA PERKELE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ja tässä kuva mun hiustyylistäni:

    https://www.google.fi/search?q=andrea pirlo&biw=1024&bih=463&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=fR1uVYroKongywOh54PQDw&ved=0CAYQ_AUoAQ#imgdii=WysrLN-nUKP-AM:;WysrLN-nUKP-AM:;tEhoIAyP32oOjM:&imgrc=WysrLN-nUKP-AM:;1I8hLK1FyLGRVM;http://www.uefa.com/MultimediaFiles/Photo/competitions/Comp_Matches/01/83/43/42/1834342_w2.jpg;http://www.uefa.com/uefaeuro/news/newsid=1834398.html;656;369

    Äänestä

Pilapiirtäjä, tiedät mitä tehdä

Äänestä

Kommentoi aloitusta


peruukkikauppias kirjoitti:

Myyn työkseni peruukkeja ja tänään asiakkaana kävi palstalta tuttu turkulainen DarkFear. Täytyy sanoa että kyllä se peruukki tuli tarpeeseen, sen verran kamalassa kunnossa hänen oma tukkansa oli. DarkFearin mukana oli muuten henkilökohtainen avustaja, joka ystävällisesti siivosi liiketilan lattian sen jälkeen kun DarkFearilla kävi kakkavahinko.

Ei mikään ihme, että Darkkis on HC-ATM joka on naisasioissa totaalikokematon vielä 37 vuotiaana.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu