Nyt heti selittäkää

mitä ihmettä te siellä koneen ääressä runkkailette. Menette nyt heti ulos pyytämään naisia treffeille.
5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Pyysin yhtä naista yhteen tapahtumaan mutta sain pakit. Se menee jännämiehen kanssa sinne. Antaa varmaan pillua sille myös.

Äänestä
  • Juuri noin siinä aina käy.

    Äänestä

Kerro vielä mihin siellä ulkona, eli mistä löytyy naisia, joita voi pyytää treffeille. Niiden pitäisi olla ainakin jokseenkin kanssani yhteensopivia ja halukkaita tutustumaan.

Äänestä
  • Kaupan kassoilla on aina naisia myyjinä. Siitä vaan menet kauppaan ja pyydät treffeille

    Äänestä

  • marsmars kirjoitti:

    Kaupan kassoilla on aina naisia myyjinä. Siitä vaan menet kauppaan ja pyydät treffeille

    Naista, josta en tiedä mitään (paitsi sen että ammattinsa heikentää todennäköisyyttä että meillä olisi jotain yhteistä)?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


marsmars kirjoitti:

mitä ihmettä te siellä koneen ääressä runkkailette. Menette nyt heti ulos pyytämään naisia treffeille.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu