Eli miten saada ISOA KALUA, LIHAKSIA, TUMMAT PIIRTEET, KASVOJEN KOMEUTTA, RUUMIIN PITUUTTA, SEKSIKÄS ÄÄNI, KESKUSTELUTAITOJA ja KARISMAA siinä määrin että naiset aina oikein LAUKEAISIVAT PÖKSYYNSÄ minut nähdessään? Tiedoksi sitten kanssa että minulle kelpaa vain paras eli haluan kuulua siihen KAIKKEIN HALUTUIMPAAN 0,000001 %:iin miehistä tai sitten luovun täysin kaikista naisjutuista.
Miten muuttua YTM:ksi?
HC-ATM
2<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Alota nyt siitä et värjäät sen tukan ruskeeksi (ja kulmakarvat?)sit meet kauneushoitolaan ja kysyt mitä ihmeitä sun kasvoille voi tehä. Lihakset saat salilta. Äänen käyttöä voi harjottaa. Itse osaan puhua matalalla hunajaisella äänellä seksikkäästi, mutten läheskään aina niin tee. Voit ostaa kengät missä korkeampi pohja. Keakustelua oppii harjoituksella : keskustele mahdollisimman monien erilaisten ihmisten kanssa niin lopulta se juttelu tulee luonnostaan.
Ulkonäköään voi muuttaa tiettyyn pisteeseen saakka, mutta totuus on se, että jos et ole voittanut geenilotossa niin et sitten vain ole.