Kim Kardashian

Odottaa nyt toista lasta, eikä tarvitse ihmetellä. Noille muodoille on mies aina valmis perheenlisäyksen alullepanijaksi.
8<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Mummoni oli lautaperseinen ja muodoton romuluinen, mutta mies oli aina valmis perheenlisäykseen kun sai 10 lasta.

Äänestä

Jos pääsisi Kim Kardashianin reisien puristusotteeseen niin sellaiset 0,25 litraa ruutailisi kerralla ainetta.

Äänestä

Tässähän niitä ihanan Kimin kuvia.https://www.google.fi/search?q=kim kardashian&biw=1920&bih=955&source=lnms&tbm=isch&sa=X&sqi=2&ved=0CAYQ_AUoAWoVChMIssHgv9KFxgIVAhcsCh2y2QHY&dpr=1#tbm=isch&q=kim kardashian paper

Äänestä

Näköjään moderaattori on rasisti koska maininta Kimin mieltymyksestä määrättyyn rotuun on poistettu.

Äänestä

Oli joskus kaunis, ennen niitä "kauneus"leikkauksia. Nykyään naama on pilalla ja se perse ihan naurettavan näköinen. Näyttää kuin olisi vaipat housuissa... Miksi nuo rikkaat akat pilaa itsensä kaiken maailman leikkauksilla?

Äänestä

Hei hahhaa! Mulla on kolme lasta ja olen todella ruma. On joku halunnut laskea spermat minuunkin, vieläpä yksi ja sama mies. Tuolla se sohvalla kuorsaa edelleenkin. Siitäpä saitte!

Äänestä

En koskis pitkällä tikullakaan. Idioottien lisääntyminen pitäis kieltää. Sitäpaitsi, jos kelpais jollekin Kardashianille, niin aivan varmasti kelpais noin sadalle miljoonalle paremmallekin.

Äänestä
  • No olishan noilla ainakin rahaa... Jos joku Kardashian haluaisi julkisuustempun vuoksi leikkiä lesboa ja kulissiavioliiton naisen kanssa, niin minä suostuisin, toki kivasta rahallisesta korvauksesta... Tietenkään siihen ei seksi ja mikään sellainen liittyisi, koska hetsku olen ja en edes rahasta panisi naista tai ylipäänsä ketään, mutta joo - julkisuustempun vuoksi olisin kyllä valmis feikkaamaan vaikka Kimin tai Kimin äidin morsianta. Olihan ne Kimin ensimmäinen avioliittokin pelkkä julkisuustemppu.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Seksikäsihanne kirjoitti:

Odottaa nyt toista lasta, eikä tarvitse ihmetellä. Noille muodoille on mies aina valmis perheenlisäyksen alullepanijaksi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu