Otettiinpa sitten käyttöön järjestelmä, joka ei toimi. Älliä pitäisi tällaisessa hankkeissa päättävällä tasolla olla enemmän.
NexGolf, heh
4
716
Vastaukset
- sdfdsdsf
Mikä mättää? Ainakin mulla/ meillä toimii nextgolfin varausjärjestelmä todella hyvin
- Anonyymi
Aina joskus nämä sovelluksen myyjät kertoo miten kaikki toimii, mutta sitten ei aina toimi? Vähän viilausta niin kyllä sitten toimivat? Joskus piti mennä kentälle, kävellen tai hevosella ja kysyttävä voiko tulla pelaamaan? Kehitystä on tapahtunut!
- Ennenoliparemmin
NexGolfinkin sivuilla, suorituskykyongelmia... Pilotti on pilotti, vaikka se kuinka testaisi. Vanhalla käyttöliittymällä toimii hyvin.
- HuiJari
Hyvinhän tuo toimii: Olen jäsenenä eri seurassa kuin pelaan. Minulla on näin ollen molempien kaksi eri tunnusta ko. järjestelmään ja voin halutessani tallennella niihin ihan erilaisia pelituloksia (tasoituskortteja). Toinen seura vaatii tasoituskierroksen ilmoittamisen etukäteen, toinen ei. Tällä hetkellä minulla on eri tasoitukset samassa järjestelmässä, mutta kahdessa seurassa. Teen varmaan minäkin jotain väärin, mutta eihän järjestelmänkään pitäisi tällaista mahdollistaa.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1791482
Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä431071No nytkö tuli lähtö Orpolle?
Pieniä oli Marinin aamupalasilakat joulukaloiksi vrt. Orpon 35 miljoonan euron kähmintä johonkin Vapaavuoren urheiluhall187795Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad38755- 14680
Sama ransetti taas!
Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver21670Miksi Lapset kiusaa yöllä
Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä29653- 37653
Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46607Viimeinen lankafest
Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .17603