Otettiinpa sitten käyttöön järjestelmä, joka ei toimi. Älliä pitäisi tällaisessa hankkeissa päättävällä tasolla olla enemmän.
NexGolf, heh
4
453
Vastaukset
- sdfdsdsf
Mikä mättää? Ainakin mulla/ meillä toimii nextgolfin varausjärjestelmä todella hyvin
- Anonyymi
Aina joskus nämä sovelluksen myyjät kertoo miten kaikki toimii, mutta sitten ei aina toimi? Vähän viilausta niin kyllä sitten toimivat? Joskus piti mennä kentälle, kävellen tai hevosella ja kysyttävä voiko tulla pelaamaan? Kehitystä on tapahtunut!
- Ennenoliparemmin
NexGolfinkin sivuilla, suorituskykyongelmia... Pilotti on pilotti, vaikka se kuinka testaisi. Vanhalla käyttöliittymällä toimii hyvin.
- HuiJari
Hyvinhän tuo toimii: Olen jäsenenä eri seurassa kuin pelaan. Minulla on näin ollen molempien kaksi eri tunnusta ko. järjestelmään ja voin halutessani tallennella niihin ihan erilaisia pelituloksia (tasoituskortteja). Toinen seura vaatii tasoituskierroksen ilmoittamisen etukäteen, toinen ei. Tällä hetkellä minulla on eri tasoitukset samassa järjestelmässä, mutta kahdessa seurassa. Teen varmaan minäkin jotain väärin, mutta eihän järjestelmänkään pitäisi tällaista mahdollistaa.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Tyttäreni kuoli lihavuusleikkaukseen.
Miettikää kuiten 2 kertaa, ennenkuin menette lihavuusleikkaukseen.35088781 Eurolla 35 euroa, 1.5x minimikerroin, 0x kierrätys ja minimitalletus vain 5e!
Noniin nyt pamahti sitten VB:ltä älyttömän kova tarjous ensitallettajille. Euron panoksella 35 euroa jos kokkishown voit12581Viiimeinen viesti
Sinulle neiti ristiriita vai mikä nimesi sitten ikinä onkaan. Mulle alkaa riittää tää sekoilu. Oot leikkiny mun tunteill692358- 1791955
epäonnen perjantain rikos yritys
onpa epäselvä kuva, tuolla laadullako keskustaa tarkkaillaan lego hahmotkin selvempiä161542Yllätyspaukku! Vappu Pimiä rikkoi vaikean rajapyykin yllättävässä bisneksessä: "Nyt hymyilyttää...!"
Wau, onnea, Vappu Pimiä, upea suoritus! PS. Pimiä tänään televisiossa, ohjelmatietojen mukaan hän on Puoli seiskassa vie91401- 1121347
Suomessa ei ole järkeä tarjota terveyspalveluita joka kolkassa
- Suomen väestötiheys 1.1.2022 oli 18,3 asukasta maaneliökilometriä kohden. - Uudenmaan maakunnassa asuu keskimäärin 181841328RÖTÖSHERRAT KIIKKIIN PUOLANGALLA.
Puolankalaisilla tehtävä ryhmäkanne itsensä yleintäneistä rötöstelijöista, sekä maksattaa kunnan maksama tyhmän koplan j601310Kirjoitin sinulle koska
tunnen sinua kohtaan niin paljon. Sydäntäni särkee, kun kätken ihastumisen, kaipauksen, sinua kohtaan tuntemani lämmön j421227