Nukahdin hookoon sininen suussa

Pillerit ja keskari yllätti.
5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Sitten heräsit toimistosta, kun asiakas tuli käynnille. Uhkasitko karenssilla, ettei kerro kenellekään?

Äänestä

Sinulla oli ihanan kierä anus. Kävin kokeilemassa, kun olit siellä sammuneena kun piti olla tapaaminen.

T: juuri työttömäksi jäänyt rekkamies

Äänestä
  • Voisitko tulla kokeilemaan minuakin. Annan sinulle sata valtion lounasseteliä.

    Äänestä

  • Moi. Tykkään vain sammuneista anuksista, mutta jos tämä onnistuu niin kinnostaa! Myös perunamuusi kinnostaa!

    T: juuri työttömäksi jäänyt rekkamies

    Äänestä

  • työtönrekkamies kirjoitti:

    Moi. Tykkään vain sammuneista anuksista, mutta jos tämä onnistuu niin kinnostaa! Myös perunamuusi kinnostaa!

    T: juuri työttömäksi jäänyt rekkamies

    Kiinnostaako nakit?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


KelaElätti kirjoitti:

Pillerit ja keskari yllätti.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu