KTM-tuttavani mielentervys järkkyy

kun tähtityttönäkin ollut fitnesnainen on kuulemma jättänyt hänet. KT-miehenä hän tietää mistä jää paitsi kun ei saa enää pillua nuorelta kauniilta naiselta
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Sanoiko nainen mitään syytä jättämiselle?

Äänestä

Jos hän oli kyllästynyt kilttiin ja kunnolliseen mieheen... kaipasi enemmän sellaista tatuoitua jännämiestä joka ei nyrkkejä säästele ja jonka seurassa kiimavittu kostuu ja liha lätisee kun karvaperse tekee nousevaa ja laskevaa liikettä naisen päällä.

Äänestä
  • Näiden juttujenne perusteella taidatte itse runkkailla karvaperseitä ja pahoja poikia ajatellen :D

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Naisasialooseri kirjoitti:

kun tähtityttönäkin ollut fitnesnainen on kuulemma jättänyt hänet. KT-miehenä hän tietää mistä jää paitsi kun ei saa enää pillua nuorelta kauniilta naiselta

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu