Vanha YT-panomies näyttää pojulle, miten

6<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Ei nuoret naiset oo kiinnostuneita tosta äijästä. Se yritti saada mainetta haukkumalla Jaree, mutta Jare on ihan oikeasti ihana eikä tommonen vanha tyhmä äijä

Äänestä
  • Tietysti nuorempi, menestyneempi ja rikkaampi Jare kiinnostaa enemmän kuin vanha mies. Mutta tositilanteessa kokemuksen tuoma itsevarmuus puree. Kauko pystyy vieläkin pokaamaan 20 naisia ihan heittämällä.

    Äänestä

Montakohan nuorta ja puhdasta neitsyttä tuo YTM on korkannut omistukseensa? Kyllähän tuossa tuo ATM ihan suuttui kun tajusi, että aisuriksi joutuu.

Äänestä

Kaukolla on joku pakkomielle teinipillusta, kun hän siitä aina puhuu/kirjoittaa

Äänestä

Kaukolla on joku pakkomielle teinipillusta, kun hän siitä niin usein puhuu/kirjoittaa

Äänestä
  • Aika ronskia, kun sillä on itsellään teini-ikäinen tytär

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


nääin_ kirjoitti:

homma hoidetaan.......

http://www.soundi.fi/kolumnit/hipsteripoika-kauko-royhka-epavirallinen/

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu