Moikka kaikille!
Liityin tässä joku aika sitten Mirialeen ja tänään tupsahti tutustumispaketti postiluukusta sisälle. Tuntui hyvältä päällä ja näytti oikein kauniille, eli aion kyllä ottaa seuraavankin paketin vastaan. Heräsi kuitenkin sellainen kysymys, että onko tilattavaa mallistoa mahdollista vaihtaa, jos näin haluaa? Itselleni valitsin Luxury-malliston ja ystävättärelläni on Pandora, jota haluaisin joskus kokeilla, omilla mitoillani.
Yritin etsiskellä tietoa Mirialen asiakassivuilta, mutta tilauksen muutoksissa en onnistunut löytämään malliston vaihtoa.
Kysymys Mirialesta
Tallura
0
<50
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kumpi vetoaa enemmän sinuun
Kaivatun ulkonäkö vai persoonallisuus? Ulkonäössä kasvot vai vartalo? Mikä luonteessa viehättää eniten? Mikä ulkonäössä?921786- 851262
- 1101123
- 72975
- 105909
Okei nyt mä ymmärrän
Olet siis noin rakastunut, se selittää. Onneksesi tunne on molemminpuolinen 😘56828- 36742
- 47741
Olen huolissani
Että joku päivä ihastut/rakastut siskooni. Ja itseasiassa haluaisin, ettei hän olisi mitenkään sinun tyyppiäsi ja pitäis47691- 33673