Olin kiihkoissani riisunut housuni ja vetelin esinahkaa samalla kun nautin näkemästäni.
Pasi työntyi vaimooni kiihtyvällä vauhdilla kyrvän varren kiiltäessä vaimoni mehuista. Ari suorastaan joi vaimoni valuvaa hunajaa Artun sylkiessä kyrpänsä päästä kuumaa laavaa vaimoni suuhun, mitä hän halukkaasti koetti niellä osan valuessa kuitenkin poskia pitkin. Pian sen jälkeen Arin kyrpä pääsi finaaliinsa ja syöksi vaimoni kasvoille valtavan annoksen siemennestettä eikä Pasikaan kestänyt enempää vaan yhtäaikaa vaimoni kanssa sai sellaisen orgasmin että varmasti tuntui. Pasin nesteet täyttivät tärisevän vaimoni pillun, pillun yrittäessä vielä supistelullaan lypsää Pasin loputkin nesteet syvällä sen perukoille.
Kaikki neljä makasivat voipuneena sängyn päällä ja huomasin että vaimoni supistelevasta pillusta valui kirkasta vaaleaa nestettä. Vaimoni otti kasvoilleen lentänyttä siemennestettä käsillään ja hieroi sitä pilluunsa nautinnollinen ilme kasvoillaan yrittäen työntää sitä yhä syvemmälle pillun uumeniin.
Vaimoni kääntyi polvilleen ja hamusi suullaan vuorollaan jokaisen miehen kyrpiä suuhunsa samalla kun sormetti klitoristaan.
Pasi toi varmaan meidän muidenkin mielipiteen esille sanoen kyrpä vaimoni suussa "vittu mikä panonaaras narttu". Sehän niin siveästä vaimostani on näköjään tullut, mietin ja huomasin että nautin kun vaimoni jakaa pilluaan näille miehille.
Vaimoni taitava kyrvän käsittely sai miesten kyrvät pian pystyyn ja siitä ilahtuneena vaimoni kävi ensin Arin eteen polvillaan ja sanoi "naikaa pikku pilluani teidän ihanilla isoilla kyrvillänne". Ari ei muuta tarvinnut kun työnsi turpean kyrpänsä murahtaen vaimoni halukkaaseen pilluun. Arttu ja Pasi hieroivat samalla vaimoni rintoja ja suutelivat häntä kielten tehdessä seikkailuja toistensa suihin.
Vaimoni aloitti pian tutuksi käyneen uikutuksen Arin kyrvän jauhaessa pillua täydellä teholla. "Mikä ihana narttu....haluaako narttu kunnolla kyrpää?" Ari huusi johon vaimoni uikutti "haluaa...nussi omaa narttuasi...ooh"....."MITÄ NARTTU HALUAA?" huusi Ari uudestaan johon vaimoni huusi täysillä "NUSSI PILLUANI, NUSSI NARTTUSI PILLU TÄYTEEN SIEMENTÄ...AAH....NARTTU HALUAA KYRPÄÄ". Ari pumppasi vaimoni pillua vaimoni täristessä ties monettako orgasmiaan. Sitten Ari jäykistyi kyrvän pumpatessa vaimoni pillun täyteen kuumaa siemennestettään.
Arin saatua orgasminsa tuli Arttu suoraan jatkamaan siihen mihin Ari oli jäänyt työntäen oman kyrpänsä vaimoni kovia kokeneeseen pilluun. Vaimoni uikutti kiihkoissaan nauttien Artun kyrvästä tiukasti pillun huulien syleilyssä.
Huomasin vaimoni alla ison, märän läntin siemennestettä mitä tuli ulos pillusta Artun kyrvän takoessa vaimoni pillua. Vaimoni oli jo menettänyt kontrollinsa ja huusi nautinnostaan jotain sekavaa isosta kyrvästä ja märästä vitustaan. Olin jo mennyt laskuissa sekaisin kuinka monta orgasmia miehet olivat tuottaneet vaimolleni, mutta ei epäilystäkään etteikö vaimoni ollut tyytyväinen...ja miehet.
Arttu ryhtyi murahdellen täyttämään vaimoni pillua omalla nesteellään mitä tulikin niin että vaimoni siistityt häpykarvat olivat vaaleassa tahmassa kun kaikki siemenneste ei enää pysynyt pillussa vaimoni yrittäessä taas työntää sitä sisään kiimaiseen pilluunsa.
Artun väistyessä voipuneena vaimoni takaa tuli Pasi jatkamaan vaimoni pillun tyydyttämistä ja vaikka pillu oli litimärkä siemennesteistä ja vaimoni omista kiimanesteistä niin se otti Pasin kyrvän mielihaluin vastaan häpyhuulten liimautessa Pasin kyrvän ympärille Pasin huokaillessa ääneen "mikä ihana pillu, nartun pillu...aah...mä aah haluan nussia ihanaa narttuamme".
vaimo kimppakivana3
ukmies
1
744
Vastaukset
Tosi nautintoa. Eksyttiin vaimon kanssa vieraaseen hyttiin laivalla.
Toivottavasti kerrot lisää, vaikka yksityisesti.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Saana airola ja. muusikko spekulaatiota
Saara airolan kirja muusikko mies. Oisko redrama tai lauri tähkä? Saana oli 13 v vuonna 2014 Tekoäly sanoo : tähkä Julki131454Mitäs peitsarissa on tapahtunut eilen illalla
Mikkelissä iso poliisioperaatio https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/39ef020c-2d81-4d72-b720-651f458ba3e2531384- 1061108
Jos saisit palata takaisin johonkin vuoteen
Mikä vuosi se olisi? Ja mitä siinä hetkessä tapahtuisi?1211071- 76736
Miksi ETTE suostu selvittämään . . . . . ...
Asioita jotka jääneet selvittämättä toisen osapuolen kanssa? Kertoisitteko miksi ette suostu? Vaikka teidän mielestä168691- 108574
- 52572
Wille Rydman on kansalaisten mielestä huonoiten onnistunut ministeri
Onneksi olkoo Wille kärkipaikasta! Oletkin sen eteen tehnyt hartiavoimin töitä. "Ministeri Wille Rydman (ps) on kansala368548Tajuan kyllä
että molemmilla on omat elämänsä ja kuvionsa ja rakkaansa. En odota mitään enkä ole tunkemassa mihinkään. Kai silti saa52515