Kävin nuoremman tyttäreni Jessican kanssa Linnanmäellä, nyt kun kesälomalla ollaan. Itse kävin panoraamatornissa ottamassa kuvia ja söin erinomaista äijämättöä grillillä. Välillä kävin nurkan takana ottamassa ryyppyä. Tyttäreni kävi läpi lähes kaikki laitteet, mutta hänen suosikkinsa oli kuulemma kullikaruselli jossa hän tykkäsi eniten ratsastaa.
Oltuamme huvipuistossa jonkin aikaa, törmäsimme sattumalta Bicky Royal mieheen joka oli samaan aikaan Linnanmäellä. Bicky meni ensin Rakettiin ja häiriköi laitteen toimintaa tarkoituksella. Hän teki nousun aikana ns. käänteistä helikopteria peniksellään, jonka vuoksi ylösnousu kesti yli 12 sekuntia. Alastulon aikana hän vaihtoi suuntaa ja sekin kesti yhtä kauan. Seuraavaksi hän meni tavalliseen vuoristorataan ja seisoi vaunussa koko ajelun ajan, jännämies kun on.
Jonkin ajan kuluttua Bicky Royal mies kohtasi entisen panokaverinsa joka oli huvipuistossa aviomiehensä ja lastensa kanssa. Bicky houkutteli tämän naisen kanssaan maailmanpyörään ja pani naista maailmanpyörän korissa nöyryyttäen naisen aviomiestä julkisesti. Kun hän katsoi naisen aviomiestä kohti, hänen kasvoillaan oli tällainen ilme: http://i.ytimg.com/vi/bCZMUeuZNYg/hqdefault.jpg Tämän tempauksen jälkeen hänet poistettiin alueelta.
Kävin tyttäreni kanssa Linnanmäellä
2
101
Vastaukset 2
- buzz1
Nyt kyllä sai repeillä ihan huolella :D
- neuvostokuutio
Juu painavaa asiaa ja hyvin kirjoitettu ;)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Puukotus Kajaanissa
Kuka puukotti ja ketä? https://yle.fi/a/74-20247765 Vähemmän yllättäen päihteet mainittu501168- 16815
- 68732
- 63725
- 47694
Nainen, tässä olen kahden vaiheilla
Toinen pitäisi valita ja kummassakin on hyvät ja huonot puolensa. Toinen olisi sellainen pysyvä mutta työläs. Toinen taa69688Hyvä on sitten, jos et sitä s*ksiä halua kanssani.
Rakastetaan vaan toisiamme, voin käydä muualla tyydyttämässä fyysisenpuolen tarpeet. Puhumalla tämäkin olisi selvinnyt.131615Suloinen ja herkkä
Toiset huomioiva, räväkkä, yllättävä. Ei sellaisesta voi olla pitämättä.31585Humalassa autolla ajo.
Tuhti humala hyydytti kuljettajan Suomussalmella -sammui rattiin ,uutisoi Ylä-Kainuu.9540Minä muistan
Minä muistan sinut nauravana. Sellaisena, joka sai tavallisenkin hetken tuntumaan vähän kevyemmältä, kuin huoneeseen ol45508Tiesitkö? Jorma Uotisen EX-rakas on Helena Lindgren - Nämä ovat välit nyt: "Me ollaan..."
Jorma Uotinen ja Helena Lindgren olivat avoliitossa v. 1982-1999. Pariskunta oli aikansa näyttävä julkkispari, missä i8500- 4472
Jäljitelmä Birginit
Ei jumaleisson, Jeffin vaimo kertoo et nää Hermesit olikin jäljitelmiä ja timangit labrarääsää. Anna mun kaikki kestää �104469Hyvää yötä hurmuri
Iltaa haaveeni! Kauniita unia😘 Jospa me vielä nähtäis ja juteltais, suukoteltais ja halittais, siliteltäis ja hyväiltä24463Pitäisikö seksille asettaa huvivero?
(ja jos hankkisi todistuksen sen harrastamisesta velvollisuudesta tai lisääntymistarkoituksessa, saisi siitä vapautuksen113434Olet pelottava ilme vakavana
Sitä alkaa ajatella äkkiä kaikenlaista. Synkkiäkin juttuja. Kai tässä oma mielikuvitus kun laukkaa. 🤔😳26427- 16421
- 34404
- 35399
- 31389
