siellä naiset hakee teitä!!
Sinkut menkääpä naistentansseihin
4
<50
Vastaukset
- humppaataikuole
En osaa humpata
- Ujomies26v
En osaa tanssia enkä jutella naisille.
- näinsemeneekatsos
Eivät hae. Olen kokeillut, ja vain lihavat mummot hakevat. Eikä niistä saa elämänkumppania eikä tanssinautintoa. Naisella ei ole pakottavaa tarvetta tanssia, joten hän jää mieluummin istumaan ja odottamaan seuraavaa kappaletta kuin hakee ätmiä. ATM = ATM myös tanssilavalla.
No juu... tulhan tuossa jussina lavatansseissa käytyä ekaa kertaa elämässä. Ei ollu kyllä oikein miun juttuni. 45-59v naista olis ollu jonossa hakemassa, ko erehty kerran lavalle pyörähtämään. Ja en tosiaankaan osaa tanssia.
Olishan ruo varmaan ollu mukavampaa jos omanikästä tanssiseuraa olis ollu.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1761715
- 108977
- 87834
Koillis motor
Kyllä on mennyt palvelu alas ku lehmänhäntä, sovitut asiat ja luvatut soitot pitää hoitaa eikä tehä oharia, täysin tumpa19663- 51655
ABC: n kahvilan uusi nimi matkimalla
Kahvia ja virvokkeita myytiin aikoinaan ÄKKI-VANNIN KAHVILASSA Haapavedellä ja paikalliset sanoivat sitä haussia "Tuhann41557Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..45508Kylillä ei ole näkynyt? Missä luuraat nainen?
Olisit soittanut mulle nainen. Oltais voitu nähdä vaikka laavulla. Miksi pelkäät minua? Eihän siinä ole mitään järkeä. m164503Rydman sivuutti mutupohjalta asiantuntija-arviot tutkimusrahoitusta myönnettäessä
Onko Rydman sopiva tai kykenevä toimimaan ministerinä? Ei ole. Ministerit ovat joutuneet puhuteltaviksi vähemmästäkin;191453- 26439