yhärille mies

iltaa arvon raati.

keksimpä ajankulukseni kysellä millainen (minkä tasoinen) mies on sopiva yh-äidille, joka on noin 45-v., lapsia 4 (kahdelle eri miehelle) ja taakse jääneitä suhteita 6 ei yhden yön juttuja
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Vaimoainesta sinussa ei ole tippaakaan, mutta jos et ole ihan seinästä revästy niin käyt kyllä vielä hyvinkin monen retkun kertapanoksi ja hätävaraksi,
eli perus pubiäijä kattoo sua niin kauan kun avaat jalkojasi.
Hyiyi tota sun historiaasi, itse kiertäisin aika etäältä.

Äänestä
  • minkä ikäinen olet

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


bellariinamariaö kirjoitti:

iltaa arvon raati.

keksimpä ajankulukseni kysellä millainen (minkä tasoinen) mies on sopiva yh-äidille, joka on noin 45-v., lapsia 4 (kahdelle eri miehelle) ja taakse jääneitä suhteita 6 ei yhden yön juttuja

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu