Öölifestarit

Toivon yrittäjän puolesta että ei
menis tappiolle. Juha Tapio ja Paula olivat loistavia. Toivomuksena jos vielä järjestetään ettei alkais niin aikasi.. Mites muitte kokemukset ? Ilmahan oli mitä tältä kesältä voikin odottaa.
785
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Mitä mie olen kuullut niin ainakin toinen yrittäjistä on niin ansioitunut ihmisten/käytöstapojen kanssa että toivottavasti meni tappiolle....

Äänestä

Mukava että paulaki kävi torniossa esiintymässä kun niin harvoin käy. Onko koskaan aikaisemmin käyny?

Äänestä

kyllä souvarit olis pitäny olla ja miksei einiki.

Äänestä

Samoin Juha-Tapio oli paras ja Paula hyvä. Liian pitkät välit esiintyjien vaihtuessa, olisi voinut alkaa myöhemmin ja tiiviimpi tahti. Vesikelkat olisi saaneet jäädä kokonaan pois! Rasittavia, olisivat sopineet johonkin muuhun tapahtumaan.

Äänestä

liian halavat liput....muuten rohki hyä.....

Äänestä

Olen turhan nuori (51 v) noille körttien mummohumppafestivaaleille.

Äänestä

Salajuoppojen syy olla päissään

Äänestä

Kommentoi aloitusta


jotaintapahtuu kirjoitti:

Toivon yrittäjän puolesta että ei
menis tappiolle. Juha Tapio ja Paula olivat loistavia. Toivomuksena jos vielä järjestetään ettei alkais niin aikasi.. Mites muitte kokemukset ? Ilmahan oli mitä tältä kesältä voikin odottaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu