Arvoisa Atm väki

AikaaSurraTeitii

Kun täällä seuraavaksi huutelette sitä pillua tänne nyt heti niin kirjoittakaa myös se kilometrin pituinen lista vaatimuksistanne naisten suhteen perään. Alkaen iästä 17-22v jne.

Se kyllä saattaa oikeassa elämässä olla syy siihen pillun saamattomuuteenkin. Ne bilettäjänaiset vähissä vaatteissa joita Ihailette antaa kyllä seksiä, mutta ehkä ei neitsytsedille. Ja taas kunnon naiset karttaa pillun huutelijoita. Ja suurin joukkohan taas ei ole enää naisiksi kelpaavia. Ei olisi helppoa olla ätmikään, kun koko elämä menee rumuutta surressa. Omaansa ja "naisten".

Enkä usko että olette edes kovin rumia muuta kun omassa mielikuvituksessanne jossa naisen pitää olla barbi ja itsenne ken. Oikeasti oikeille naisille oikeassa elämässä ei ole rahalla ja ulkonäöllä kaikille väliä, kun ikäväähän se on yksin elellä jossain satumaailmassa.

Toki niitä ulkonäköään hyödyntämään oppineita parisuhde/huoria on olemassa. Tiedän itsekkin muutaman sellaisen nyt jo kurpahtaneen, mutta kai sitä omaa järkeä senverran on oltava päässä ettei vahingossa tule omaisuuttaan jakamaan huoriin? Eihän siitä voi sitten syyttää kun omaa pinnallisuuttaan ja tyhmyyttään jos näin pääsee käymään. Ei ne huorat aseella uhaten vaadi sitä rahaa teiltä. Eikä älvbyä eikä Skoda oktaviaa!!!!

0

<50

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Räppäri kuoli vankilassa

        Ei kuulemma ole tapahtunut rikosta. Sama vahinkohan kävi Epsteinille. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011840869.html "
        Maailman menoa
        87
        4118
      2. Välillä kyllä tuntuu, että jaat vihjeitä

        Mutta miten niistä voi olla ollenkaan varma? Ja minä saan niistä kimmokkeen luulemaan yhtä sun toista. Eli mitä ajatella
        Ikävä
        26
        2980
      3. No kyllä te luuserit voitte tehdä mitä vaan keskenänne, sitä en ymmärrä miksi pelaat,nainen

        Pisteesi silmissäni, edes ystävätasolla tippui jo tuhannella, kun sain selville pelailusi, olet toisen kanssa, vaikka ol
        Ikävä
        45
        2320
      4. Missä näitte viimeksi?

        Missä näit kaivattua viimeksi ja oliko sähköä ilmassa?
        Ikävä
        35
        1328
      5. Puukotus yöllä

        Oli kaveri hermostunut ja antanut puukosta.
        Sotkamo
        10
        909
      6. 133
        891
      7. rakas J siellä jossain

        Niin ikävä sua. -P. Nainen
        Ikävä
        6
        874
      8. Masan touhut etenee

        Punatiilitalon tietotoimiston mukaan Masa on saanut viimein myytyä kämppänsä ja kaavoittaa uudelle lukaalille tonttia pa
        Äänekoski
        12
        822
      9. Naisten ja miesten tasoeroista

        Oletteko huomanneet, että naisissa ylemmän tason naiset ovat sinkkuja, ja miehissä alemman tason incelit? Toimivat paris
        Ikävä
        124
        766
      10. You've been running and

        so has your mind, I'm thinking of you all the time... 💘
        Ikävä
        11
        760
      Aihe