Nainen! Kummalle antaisit pillua..

Mentulalle vai Stubbille
9<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

En kummallekaan... Mentula tosin on näistä kahdesta se rehellisen oloinen, joten hänen kanssaan voisi vaikka keskustella. En näe siinä mitään pahaa, jos hän sanoo läskiä naista läskiksi.

Äänestä

Rutto vai kolera? Kolera eli Stubb, kammottava se on mutta korvatulpat ja pimeä huone auttaisivat asiaa. Mentula on niin hirveän näköinen ja painaa toista sataa kiloa ettei mikään auta.

Äänestä
  • Stubb on entinen koulukiusaaja ja näyttää lähinnä psykopaatilta. Aina peikkoa muistuttava Mentula sen voittaa, Mentula sentään kiltin näköinen... Mutta eipä noille kummallekaan kyllä viitsis antaa.

    Äänestä

En kummallekkaan. Hirvityksiä ovat molemmat.

Äänestä

Mentula Mielummin kuin stubille.
Ei sitä virnuilevaa voisi vällyjen välissä katsella.

Äänestä

No jos nyt haluut tietää niin en kummellekaan. Silmät kiinni rahasta voisin harkita.

Äänestä

Kumpikaan noista miehistä ei panisi näitä rumia kulahtaneita huoria. Mentula saa pillua kuumilta nuorilta fitnesnaisilta ja Stubb keneltä haluaa

Äänestä
  • No sehän kiva, mutta sitä nyt ei kysyttykään... Me kaikki muut kuin sinä kyllä käsitimme, että kyseessä on hypoteettinen kysymys.

    Äänestä

En kummallekaan. Kummallakin on avo-/aviovaimo.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Urheilumiehiä kirjoitti:

Mentulalle vai Stubbille

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu