HIUSTENPIDENNYKSISTÄ!!!

Olen hankkimassa hiusten pidennykset. Omat hiukseni ovat sellaset kellertävän blondit, mutta aina jos suoristan ja tuperaan hiuksia niin ne menee harmahtavanvaalean blondeiksi.
Eli mistä hitosta osaan tilata oikean väriset pidennykset :o!!? Entä jos tilaankin vahingossa aivan väärän väriset?
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kysy Tuksulta, mistä se hankki omansa. :D

Äänestä

Mikset mene kampaamoon laittamaan pidennyksiä? Silloin kun minulla oli pidennykset (leikkauksen takia hiuksia ajeltiin niskasta) niin kampaamoon menin laittamaan. Siellä osattiin tosi hyvin katsoa ihan oikean värin ja laitto kans hyvin kiinni. Ainakin siis siellä missä mä kävin, suosittelen !

Äänestä

Heinilästä, ehdottomasti. Soita ja kerro tuo sama niin auttavat valitsemaan. Itse lähetin myös kuvan :) ovat hintavat mutta myös erittäin laadukkaat!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Helpsista kirjoitti:

Olen hankkimassa hiusten pidennykset. Omat hiukseni ovat sellaset kellertävän blondit, mutta aina jos suoristan ja tuperaan hiuksia niin ne menee harmahtavanvaalean blondeiksi.
Eli mistä hitosta osaan tilata oikean väriset pidennykset :o!!? Entä jos tilaankin vahingossa aivan väärän väriset?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu