Miesten valvontakeskus

Miesten valvontakeskus on päättänyt, että miesten asu julkisilla paikoilla on musta puku, valkoinen kauluspaita, musta solmio ja mustat nahkakengät. Valvomo kieltää kaiken muun puketumisen julkisilla paikoilla. Tämän tarkoitus on tasapäistää kansaa.
1264
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Naisten palvontakeskus on päättänyt, että naisten asu julkisilla paikoilla on seksikäs minihame, seitinohut paitapusero, kirkkaan vaaleanpunaiset rintaliivit ja korkkarit. Pikkupöksyjen unohtuminen annetaan mielellään anteeksi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Valvontaa kirjoitti:

Miesten valvontakeskus on päättänyt, että miesten asu julkisilla paikoilla on musta puku, valkoinen kauluspaita, musta solmio ja mustat nahkakengät. Valvomo kieltää kaiken muun puketumisen julkisilla paikoilla. Tämän tarkoitus on tasapäistää kansaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu