sinkku nainen

tekisikö mieli laittaa tai käskeä ja pakottaa sinkku miehen pussaamaan sitä oikein kunnolla tai tekisikö terää jos olet kaupungilla ja määräät sinkku miehen sivummalle kanssasi ja vaadit sinne pusuja
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kyllä tosiaan tekisi mieli pakottaa eräs "sinkku mies" pussaamaan Magnum neljävitosen piippua. Sitten vetäisin liipasimesta ja "sinkku miehen" pään vähäinen sisältö leviäisi pitkin Porin kauppatorin kiveystä. :)

Äänestä
  • ei kai se nyt noin kova juttu ole että täytyy ampua mutta sinun täytyy kertoa sille eräälle sinkku miehelle että rakastat häntä ja saat suukkoja sinne rakkaus on hienoa kerro sille että rakastat häntä

    Äänestä

  • Suosittelen Magnum 357, mutta eiköhän se 45:nen aja myös asiansa.

    Tuli oikein hyvä olo ja tunne tuosta pään vähäisen sisällön leviämisestä. =)
    Ei siinä tosin taida mitään sisältöä olla siinä päässä, niin ei vissiin kivetyskään mene Porissa?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


käskyä.on.toteltava kirjoitti:

tekisikö mieli laittaa tai käskeä ja pakottaa sinkku miehen pussaamaan sitä oikein kunnolla tai tekisikö terää jos olet kaupungilla ja määräät sinkku miehen sivummalle kanssasi ja vaadit sinne pusuja

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu