Naisten reaktiot alastonkuviini

Yksi nainen kutsui minua söpöliiniksi kuvan perusteella jossa olen ilkosillani ja toinen nainen sanoi että olen kaunis. Ovatko nämä yleisiä naisten reaktioita miesten alastomuuteen vai olenko joku poikkeustapaus?
651
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Naisina esiintyviä homomiehiä olivat.

Äänestä
  • Ätmel saattaa tällä kertaa osua oikeaan.

    Pahoitteluni aloittajalle.

    Äänestä

Laitas ne kuvat niin katotaan.

Äänestä

Naiset tykkää siitä miltä näytät. Ihan normaalia. Ite kutsuin nykyistä jätkäkaveriani syötävän söpöks ku se laitto ekan kuvan (sil oli kyl housut jalas mut muuten naku)

Äänestä

pieni ja karvaton pippeli sulla... Jos kuvassa näkyisi kunnon leka, niin naisilta putoaisi vaan leuat, alkaisi kuola valua ja paikat ois "moist and ready to go".

Äänestä

Yleisesti ottaen naiset kokevat miesten alastonkuvat vastenmielisinä tai koomisina. Jos niitä kuitenkin lähettää, tulee naisen olla mielellään jo valmiiksi kiihottuneessa tilassa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


nihhhhhhhhhhhhh kirjoitti:

Yksi nainen kutsui minua söpöliiniksi kuvan perusteella jossa olen ilkosillani ja toinen nainen sanoi että olen kaunis. Ovatko nämä yleisiä naisten reaktioita miesten alastomuuteen vai olenko joku poikkeustapaus?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu