jungerin naisystävä ärsyttää

Mennyt julkaisemaan jotain bikinikuvia sosiaalisessa mediassa ja haluaa julkisuutta kun ihan iltasanomiin on päässyt. Eiköhän se ole aika monelle selvää että jos Junger ei olisi ns julkkis niin ei olisi mitään mahdollisuuksia tuollaisiin puolta nuorempiin naisiin. Tajuaako Junger tämän itse vai luuleeko tosiaan että naiset ovat lääpällään häneen ihan noin muuten vain
13<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 13

Vanhimmat

Miksi ihmeessä sinua ärsyttää? Anna kaikkien kukkien kukkia vaan.

Äänestä

Kyllä se niin on että jokaisen miehen perusoikeus pitäisi olla puolta nuorempi tyttöystävä

Äänestä

Hänen naisystävä ei ärsytä, mut tää Jugner.......ääääääääääh Vittu mikä mato koko jätkä. En saata edes katsoa häntä. Aivan uskomaton turpa.

Äänestä

Kun seurustelee julkkiksen kanssa niin tyttöystäväkin pääsee lehteen. ihan tavis sen tyttöystävä on. Lehdissa puhutaan heti kaunottaresta kun on jonkun tunnetun miehen pano.

Äänestä
  • Eli siis julkkismiehet eivät automaattisesti kaadakaan niitä kaikkein kauneimpia naisia, vaikka palstalla aina sanotaan, että statuksella saa kaunottaria.

    Äänestä

  • Eikö kaikki ihmiset oo vähä taviksia varsinkaan jos ei oo meikkiä, miehet ja naiset

    Äänestä

  • taviksiajokapiakkadda kirjoitti:

    Eikö kaikki ihmiset oo vähä taviksia varsinkaan jos ei oo meikkiä, miehet ja naiset

    Lähes kaikista naisista saadaan kaunis tai siedettävä meikeillä.

    Äänestä

  • Kilttiatm kirjoitti:

    Lähes kaikista naisista saadaan kaunis tai siedettävä meikeillä.

    Paitsi lihavista. Ei läski meikkaamalla lähde, sanoi jo mummovainaa.

    Äänestä

Ei ärsytä,jokainen mies pitäköön naisensa,nuoren tai vanhan. Tasavallan päämiehelläkin on nuori vaimo ja hyvin näyttävät pärjäävän.

Äänestä

No mikäs estää aloittajaa julkaisemasta omia bikinikuviaan somessa? Siinä ne menee missä muidenkin.

Äänestä

Tuli ihan tälläinen mieleen että onkohan Mikael korkannut tämän naisen pyllynreiän.

Äänestä

Millainen homppeli valittaa naisten bikinikuvien julkaisusta?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kelell kirjoitti:

Mennyt julkaisemaan jotain bikinikuvia sosiaalisessa mediassa ja haluaa julkisuutta kun ihan iltasanomiin on päässyt. Eiköhän se ole aika monelle selvää että jos Junger ei olisi ns julkkis niin ei olisi mitään mahdollisuuksia tuollaisiin puolta nuorempiin naisiin. Tajuaako Junger tämän itse vai luuleeko tosiaan että naiset ovat lääpällään häneen ihan noin muuten vain

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu