Oiskos näillä alueilla jotain kohtuuhintaista liikettä, jossa olisi mielellään vegaanivärit tai edes Eu:n sallimat värit? Noista kun on nyt mediassa kohistu, niin otin vähän selkoa ja noita värejä voi olla mitä vain. Turussa ainakin on paikka, joka käyttää vegaanivärejä, mutta miten pk-seutu? Duck'sissa ainakin pitäisi olla värien kohdalla asian kunnossa, muten mitenkä hintapuoli?
Hki/Vantaa tautoija
kysyvä
2
85
Vastaukset
- tilt
Nopealla Googlettamisella tulee vastaan ainakin sellainen liike kuin Raven Tattoo. Hintatasosta tai laadukkuudesta ylipäätään en osaa sanoa, koska en tutkiskellut asiaa enempää, mutta tuosta voi ainakin lähteä liikkeelle. Facebook-sivujen mukaan värit ovat orgaanisia ja vegaanisia eivätkä sisällä yleisesti allergisoivia ainesosia.
- kysyvä
Kiitos vinkistä! Laitoin heti kyselyä hinnoista ym :)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Helena Koivu menettänyt lapsensa. Onko Mikko Koivulla oma laki?
Voiko olla totta että äidiltä viedään lapset ja ei mitään syytä ole edes kerrottu äidille itselleen.?6388516Hannu Pikkarainen ehdottomaan vankeuteen
KKO tuomitsi 1 v 9 kk. Tämä ei ole Hannulle ilon päivä.3513275Pikkunaiselle terkkuja
Olet parasta koko maailmassa! Kaikkein ihmeellisin. Olisitpa täällä. 🧡 harmaasusi4302305- 1281367
- 341355
Kuvataiteilija Johanna Oras lataa mielipiteensä Miina Äkkijyrkästä Farmilla: "Miinahan oli..."
Oho! Johanna Oras ottaa kantaa kollega-Äkkijyrkän Farmi-puuhiin. Farmi Suomi -realityssä koettiin v. 2024 todellinen yl151285Kuka on mystinen heppamies?
Nyt tänne vinkkejä siitä kuka on Martinan seurassa viihtyvä hevosmiljonääri. On tullut jo muutamia nimiä esiin keskustel1091221- 941137
Olet vieläkin täällä
Tunnen energiasi. Tunnen että ajattelet minua. En aio koskaan enää ottaa sinuun yhteyttä. Voit ottaa minuun, jos itse h651085- 46943