Eräällä nimettömäksijäävällä foorumilla olen päässyt tutustumaan ihmismielen synkimpiin puoliin.
Useimmilta käyttämiltään foorumeilta ikibännit saanut vakavasti nettiaddiktoitunut persoona on päässyt viimein toteuttamaan itseään perinpohjin.
Tämä mielikuvitukselliselta kuulostava olento puolustaa viimeiseen hengenvetoon vakavaa ortoreksiaansa ja muutenkin misogyynisen elämänkatsomuksensa tukipilareita. Pitäkää huoli yksityisyyden suojastanne.
Rento ilmapiiri ei ole aina niin rentoa.
Autismin uhrit bodausfoorumeilla osa1
7
<50
Vastaukset
- Blueteam
statiini nyt vain on parasta
- ythjgsfhdytgds
Asiasi on varsin validi ja ajankohtainen. Kovin ovat tämän infantiilin ja naiivin persoonan julkituomiset banaaleja ja varsin vulgaareja.
- maicccci
AP puhuu mike sirenistä
- sghygfadbgnbs
ja multinikkimarjis iski jälleen kerran, koska hän omaa pakkomielteen, sairautensa takia, jossa hän projisoi muut ihmiset toisiin ihmisiin. Ja samaan tapaan omaa myös pakkomielteen haluun sanoa viimeinen sana, kuten erään vajukkifoorumin jumalasyndroomasta kärsivä roinarisika, nettitrollien tyyliin.
Vamman ei tarvitse olla iso kun se sijaitsee aivoissa. - fdgdgdgdgdgdg
Musklen omistaja vegaani enver taas vauhdissa. Pää sekoo ilman voita ja munia.
- onnionn
Homma nosteessa
- ewrqrewq
Ystävän neuvo marjakarhulle!
ex-työkaverisi
27.2.2015 14:03
HALOO!!!!! Valmista videoita, blogeja ja foorumeita. Sivustoja joissa kirjoittelet YKSIKSESI. Spämmäät niiden linkkejä ympäri internettiä. Jahtaat pakkomielteisesti eevertti, dugaa ja milloin ketäkin jota häneksi luulet.
kato nyt itse omia kirjoituksiasi:
http://viihdefoorumi.eu/viewtopic.php?f=8&t=1403
http://viihdefoorumi.eu/viewtopic.php?f=8&t=1405
hae apua ja pelasta avioliittosi, on vain ajan kysymys milloin vaimosi lähtee.
http://www.nokiankaupunki.fi/palvelut/perusturva_ja_terveys/terveys/mielenterveys-ja_paihdepalvelut/
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
en vaan saa häntä pois
Mielestäni pyörimästä. Onko kellekään toiselle käynyt näin? Ihastuin pakkomielteisesti noin vuosi sitten erääseen naiseen. Ei vaan katoa mielestä va1762305Suomi24 kysely: ihmisten kuplautumista ei pääosin koeta vakavaksi ongelmaksi
“Kuplautumista on mahdotonta estää. Ihmiset ovat aina viihtyneet samankaltaiset arvot ja maailmankatsomuksen jakavassa seurassa ja muodostaneet sen pe391813Ohhoh! Glamourmalli Elena, 29, teetti tiimalasivartalon - Vei rahaa ja tuotti tuskaa - Katso kuvat!
Transtaustainen glamourmalli Elena Vikström on käynyt vuosien ajan plastiikkakirurgisissa toimenpiteissä. Tästä näet lopputuloksen: https://www.suomi141616Sinä olet tärkeä
Herätät minussa kunnioitusta. Kiehdot minua. En oikein saa kiinni sinusta. Ehkä juuri siksi. Aistin että sinäkin pidät minusta. Vetovoima on ollut alu661319Ostiko Martina uuden ponin tyttärelleen, vai oliko myös Stefan itsekkin valitsemassa ponia .?
Kiva kun on tyttärelle mielekäs harrastus annettu, ehkä vielä on tulevaisuudessa hänelle tärkeä ja valitsee sen perusteella tulevan ammatin.2391315Varisjärvellä mersu.
Varisjärven tiellä tuli vanhamersu kylkiedellä mutkassa vastaan ja vähällä keulaan mutta tökkäs penkkaan, hyppäsin omasta autosta ulos ja kävin kiskas191118Belorf haistattaa seuraajiaan "You can hate me now"...
Vai haistattaako lompakkoa, joka taisi viimeinkin ymmärtää häipyä Sofian ulottumattomiin ? Sofia raukka on niin typerä, että ottaa nostetta "omasta tv641063- 621022
Wau mikä kroppa Sofialla
Kuva instassa kun on suihkurusketuksessa. Kyllä on muodot kohdallaan, on kuin jumalainen Venus patsas. Eikä ole mitään järkyttäviä lonkero tatuointeja110752Asiat oikeisiin mittoihin
Komiat lehteen oli saatu kokonainen aukeama aikaiseksi hevostelemalla Lumion pahuutta. Eihän tässä nyt varmaan kukaan osaa enää näillä Kauhavan säänn45696