Siitä on jo useampi kuukausi kun itse on viimeksi harrastanut seksiä. Sen jälkeen kun vakkari siirtyi sinkku - statuksesta parisuhteeseen niin oma seksielämä vähän kuoli pystyyn. Ei siinä, osaan kyllä olla ilman seksiä eikä se tuota mitään vieroitusoireita jos on ilman. Pitkään aikaan en edes runkannut.
Liian pitkä aika on siitä kun on saanut olla jonkun ihmisen seurassa puhtaasti oma itsensä ujostelematta tai häpeilemättä. Se on maailman paras fiilis kun on toisen ihmisen kanssa jonkinlainen yhteys ja seksikin sujuu kuin itsestään. Ne kaikki ajatukset ja tuntemukset on ihan eri luokkaa kuin satunnaisessa panossa josta en koe saavani mitään enää irti nykyisin.
En minä kaipaa nyt parisuhdetta, mutta jonkunlaisen hellittely- ja seksikaverin. Sellainen on niin uskomattoman vaikea löytää. Etenkin kun on niin varautunut ja ujo ihmisten seurassa nykyisin. Luottamus ei meinaa rakentua ihmisiin sitten millään.
Noh, ehkäpä sitten joku kerta törmää johonkin sopivaan, ehkä ei. Ehkä pärjään ilmankin. Ken tietää.
Selibaatti
6
59
Vastaukset
- 0-mies
Ihanko ollaan oltu muutema kuukausi ilman munaa. No voi voi. Itse olen - enkä varmasti ole palstamiehistä ainoa - ollut koko elämäni ilman pillua. Ja ikää on jo 34 vuotta
- tooppo
Naisella se on erilaista. He saavat aina halutessaan. Naisen selibaatti on aina vapaaehtoista
- Timo-about50
Kenistä en tiedä, mutta yrittänyttä ei laiteta. Minä olen avoin kaikkeen...
- Mitenonkaan
Oletko isä-Timppa? Jättikö Janica sut?
"En minä kaipaa nyt parisuhdetta, mutta jonkunlaisen hellittely- ja seksikaverin. Sellainen on niin uskomattoman vaikea löytää. Etenkin kun on niin varautunut ja ujo ihmisten seurassa nykyisin."
Ujolle naiselle vaikeaa, ujolle miehelle mahdotonta.- Käyttäjäkysely
Kuinka monen miehen käyttämä olet?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad671242- 42901
Alastomat miehet seksikeinussa lasten nähden PRIDEssä!
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/adf62289-a0b6-4b4c-9672-9e19c01beb51 Eikö nyt muka mene jo aivan liian pitkälle että338709- 51661
- 111655
Anteeksipyynnöstä
Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän116646- 51638
Naiselle Kuuleppa Tämä
Tämä ei ole mikään vitsi. Minulla on ikävä sinua nainen! Naiselle mieheltä38605- 76592
- 56574