Miksi miehellä on aina uusi suhde odottamassa...

...ennenkuin hän päättää entisen?
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Olet selvästi tutustunut vain ylemmän tason miehiin koska ei tavallisilla miehillä tuollainen ole mahdollista..

Äänestä

Ei toi ole mikään miesten juttu. Kun erosin avoliitostani, kolme miestä oli muuttamassa kotiini asumaan. Tai nyt kun olen ollut pitkään sitoutunut tapaamaan yhtä, minulta parin kuukauden välein viisi eri miestä kyselee, että oletko vielä varattu. Ja ei, en ole jakanut heille pimpsaa vaan he pitävät minua "hyvänä tyyppinä".

Äänestä

Kommentoi aloitusta


jotenkin.tuntuu kirjoitti:

...ennenkuin hän päättää entisen?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu