silloin tällöin sinkut-palstalla?
Miksi ratikkakuski käy
18
<50
Vastaukset
- mccyver
Ratikkakuski on sinkku joten se on ihan luonnollista.
har!- Eronnut_ja_karannut
.
"Eronnut ja karannut????????????"
har!11
.
- Jazuli
Meikäläinen on Skypessä yötäpäivää. :)
- Jassuka
Käyn minäkin, vaikken sinkku olekaan. Siellä on aika riehakkaita kirjoittajia ja nasevia näkemyksiä. Mielenkiinnosta ihan. :)
- kräääääk
Kyllähän sinä itseasiassa olet sinkku; mesettelyä ei lasketa seurusteluksi.
- Jassuka
kräääääk kirjoitti:
Kyllähän sinä itseasiassa olet sinkku; mesettelyä ei lasketa seurusteluksi.
Jaa kun en ole. Mesettelyä ei myöskään lasketa mun harrastuksiin. :)
- sinkkurunoilija
Hän on hukannut muutaman nuoruudessaan ostamansa single levyn ja monesti niitä levyjä sanotaan sinkuiksi
- Legendaarinen_tapaus
.
"Hän lähti hakemaan tupakkia"
har!11
.
- moraalinvartija
Minäkin olen 8)
- ramiräikkönen
Luulin että olet vanhempi
- moraalinvartija
ramiräikkönen kirjoitti:
Luulin että olet vanhempi
En ole sinkku mutta käyn väliin keskustelu palstan kautta. Sanoin huonosti kun jassuka vastasi lisäsin hänet tiedostavan.Vanhempi??
- joniräikkönen
moraalinvartija kirjoitti:
En ole sinkku mutta käyn väliin keskustelu palstan kautta. Sanoin huonosti kun jassuka vastasi lisäsin hänet tiedostavan.Vanhempi??
Niin, kun kerroit nyt olevassi 8 vuotta.
- moraalinvartija
joniräikkönen kirjoitti:
Niin, kun kerroit nyt olevassi 8 vuotta.
Vanhin poikani on 8vuotta
Sitä kannattaakin pohtia, että pysytte hereillä. ;-)
- Ojhojv
Miksi aikuiset käy esim. Lasten terveys -palstalla?
- kaikkein_oudointa
.
"Miksi aikuiset käy vauva.fi -palstalla tai mikä senyt oli"
har!11
. - palstatilanteenmukaan
kaikkein_oudointa kirjoitti:
.
"Miksi aikuiset käy vauva.fi -palstalla tai mikä senyt oli"
har!11
.Koska heillä on vauvoja
- sxth
Ehkä viimein tiedostanut itsekin että sinkku on. Muovinaisesta/muovinainen ei paljoa kostu.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
en vaan saa häntä pois
Mielestäni pyörimästä. Onko kellekään toiselle käynyt näin? Ihastuin pakkomielteisesti noin vuosi sitten erääseen naiseen. Ei vaan katoa mielestä va1762195Suomi24 kysely: ihmisten kuplautumista ei pääosin koeta vakavaksi ongelmaksi
“Kuplautumista on mahdotonta estää. Ihmiset ovat aina viihtyneet samankaltaiset arvot ja maailmankatsomuksen jakavassa seurassa ja muodostaneet sen pe381779Ohhoh! Glamourmalli Elena, 29, teetti tiimalasivartalon - Vei rahaa ja tuotti tuskaa - Katso kuvat!
Transtaustainen glamourmalli Elena Vikström on käynyt vuosien ajan plastiikkakirurgisissa toimenpiteissä. Tästä näet lopputuloksen: https://www.suomi121535Ostiko Martina uuden ponin tyttärelleen, vai oliko myös Stefan itsekkin valitsemassa ponia .?
Kiva kun on tyttärelle mielekäs harrastus annettu, ehkä vielä on tulevaisuudessa hänelle tärkeä ja valitsee sen perusteella tulevan ammatin.2371283Sinä olet tärkeä
Herätät minussa kunnioitusta. Kiehdot minua. En oikein saa kiinni sinusta. Ehkä juuri siksi. Aistin että sinäkin pidät minusta. Vetovoima on ollut alu621270Varisjärvellä mersu.
Varisjärven tiellä tuli vanhamersu kylkiedellä mutkassa vastaan ja vähällä keulaan mutta tökkäs penkkaan, hyppäsin omasta autosta ulos ja kävin kiskas171091Belorf haistattaa seuraajiaan "You can hate me now"...
Vai haistattaako lompakkoa, joka taisi viimeinkin ymmärtää häipyä Sofian ulottumattomiin ? Sofia raukka on niin typerä, että ottaa nostetta "omasta tv621027- 60990
Wau mikä kroppa Sofialla
Kuva instassa kun on suihkurusketuksessa. Kyllä on muodot kohdallaan, on kuin jumalainen Venus patsas. Eikä ole mitään järkyttäviä lonkero tatuointeja104700