Mikähän siinäkin on, että unissa ei paneminen ikinä onnistu. Juuri kun tilanne alkaa näyttää otolliselta ja tunnelma on kohdallaan, niin aina sitä herää. Ja jos vielä muut siinä unessa panevat samaan aikaan ja itse jää heräämisen takia ilman, niin sehän se vasta kiukuttaakin. Muistan vain kerran päässeeni suuteluvaiheeseen ennen heräämistä. Sen jälkeen olo oli kuin lottovoittajalla.
Ätmi ei saa edes unissaan
Ätminki
7<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Kankkusessa kyllä näkee porno-unia monestikin. Herätessä sitten kova pettymys kun huomaa että perse tekee nousevaa ja laskevaa liikettä tyynyn päällä.
Atm = Atm nukkuessaankin
Pelottavaa unta nähdessään ihminen yleensä herää, ku ei uskalla katsoa loppuun.
Johtuisiko siitä että ätmi ei tiedä mitä siinä tilanteessa pitäisi tehdä, kun ei ole sitä seksiä harrastanut?
Sehän vasta harmittaa, kun unissaan pääsee panemaan, mutta heti heräämisen jälkeen unohtaa kaiken. Jää vain märkä läntti.
Minulla käy yleensä niin, että siinä vaiheessa kun seksi alkaa olla lähellä, uni hyppää ajassa taaksepäin ja lähtee uudestaan käyntiin esim. siitä kun tavataan. Eli en herää juuri ennen seksiä vaan uni jatkuu mutta ei ikinä etene seksiin asti. Turhauttavaa. Luulen että tuo johtuu, kuten Ägäbää sanoi, siitä ettei ole koskaan tehnyt sitä todellisuudessa. Tosin en ole naisen kanssa päässyt tekemään mitään muutakaan puhetta enempää, joten ehkä on ihan hyvä keskittyä unissakin vielä alkuvaiheisiin.
Itse olen homoillut unissani, vaikka olen 100% hetero