Muslimit pedofiileja

2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

sinä haaveilet moisesta Suomeen muutenko tänne olisit linkittänyt SIKA!

Äänestä

Tuohan tarkoittaa vain sitä, että irakilaiset haluavat yhä useamman naaraspuolisen kansalaisensa kuolevan liian aikaisiin yhdyntöihin/raskauksiin/raskauskomplikaatioihin/synnytyskomplikaatioihin.

Kyllä Irakissa on fiksujakin ihmisiä, mutta he ovat vähemmistönä. He eivät varmasti tyttäriään lapsena naimisiin laita.

Joten periaatteessa tuo on ihan positiivinen uutinen. Tuollainen systeemi tarkoittaa sitä, että tyhmimmät yksilöt kuolevat jossain vaiheessa sukupuuttoon. Edellyttäen tietysti, että fiksut ihmiset eivät tarjoa lääketieteellistä apua itseaiheutettuihin vaivoihin.

Joka pilvellä on hopeareunus, vai miten se meni...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


OnNeSairaita kirjoitti:

Laki suojelee muslimiapinoita.
http://www.mtv.fi/uutiset/ulkomaat/artikkeli/irak-sallimassa-9-vuotiaat-lapsimorsiamet/3098592

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu