Naiset tykkäävät kusipäistä

Video taas todistaa, että naiset tykkäävät kusipäisistä miehistä:
https://www.youtube.com/watch?v=vtjBt4Ou9SY
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Tuo video oli varmaan losista. Asuin siellä pari vuotta ja en koskaan saanut pakkeja naisilta. Minusta amerikkalaiset tytöt on tosi mukavia ja seuraa löytyi aina ihan mihin tekemiseen vain. Seksiäkin sain helposti, ovat aika avoimia ja eivät pihtaa.

Äänestä

Mikään yksittäinen video mitään todista, muuta kuin omia ennakkoluuloja voi vahvistaa.

Äänestä

Vittu, kyrpä ja pano

Äänestä

Kommentoi aloitusta


7plus10 kirjoitti:

Video taas todistaa, että naiset tykkäävät kusipäisistä miehistä:
https://www.youtube.com/watch?v=vtjBt4Ou9SY

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu