Sinkkulaivan sinkut osa 2

Nyt siellä on joku tatuoitu pelle, "raketti-insinöörin" aivoilla varustettu kaljaa imevä hormoonipodari. Kehuu naissuhteistaan ja yhdenyön valloituksistaan. Näytti kolmeen kertaan yrittävän huntupäisiä naisia. Oli naiset hieman vittuuntuneen oloisia. Luulis että tyhmempikin tajuais missä raja. Kaveri kehuu tarjoavansa turvallista suhdetta vaikka näyttää motoristikriminaalikerhon jäseneltä. Näyttäisi siltä että miehen elämä pyörii oman egon ympärillä.
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Joo ja yrittää epätoivoisesti iskeä tyttöjä jotka voisi olla hänen omia tyttäriä.

Äänestä
  • Se nyt ei mitään haittaa, kun ne eivät kuitenkaan omia tyttäriä ole, niin ei siinä sukurutsaamisesta ole kysymys. Panox vaan pappa, antaa vanhojen ämmien kateellisina kitistä. Se pedofiilittely kumpuaa tiedosta, että ei tanttojen omat hiivaiset ruttuvitut kelpaa panomiesten pantaviksi. Ja sitä paitsi on se melkein parempi, että oma isä turvallisissa olosuhteissa vie tyttärensä neitsyyden, kuin että joku räkivä monikulttuurinen mopopoika pääsee perheen arvokkaimman omaisuuden päälle ähkimään.

    Äänestä

  • Äädämi1111111 kirjoitti:

    Se nyt ei mitään haittaa, kun ne eivät kuitenkaan omia tyttäriä ole, niin ei siinä sukurutsaamisesta ole kysymys. Panox vaan pappa, antaa vanhojen ämmien kateellisina kitistä. Se pedofiilittely kumpuaa tiedosta, että ei tanttojen omat hiivaiset ruttuvitut kelpaa panomiesten pantaviksi. Ja sitä paitsi on se melkein parempi, että oma isä turvallisissa olosuhteissa vie tyttärensä neitsyyden, kuin että joku räkivä monikulttuurinen mopopoika pääsee perheen arvokkaimman omaisuuden päälle ähkimään.

    Vai tuollaiset asenteet sulla on elämän arvoina! No ompa hyvä, ettet pääse lisääntymään, ja tyttäriäsi hyväksikäyttämään! Yäk mikä pervo!

    Äänestä

En katsonut mutta kuulostaa että tuossahan oli jo yritystä yhtä paljon kuin ätmillä koko elämänsä aikana.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Hauskaseurata kirjoitti:

Nyt siellä on joku tatuoitu pelle, "raketti-insinöörin" aivoilla varustettu kaljaa imevä hormoonipodari. Kehuu naissuhteistaan ja yhdenyön valloituksistaan. Näytti kolmeen kertaan yrittävän huntupäisiä naisia. Oli naiset hieman vittuuntuneen oloisia. Luulis että tyhmempikin tajuais missä raja. Kaveri kehuu tarjoavansa turvallista suhdetta vaikka näyttää motoristikriminaalikerhon jäseneltä. Näyttäisi siltä että miehen elämä pyörii oman egon ympärillä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu