On se nyt kumma kun eilen ei ollut mitään oloja aamulla vaikka toissailtana join lekan 40 volttista ja tänään on sitten kahdesta lestistä sellaset olot että kuolema tulee!! Toivottavasti. Ei pysty eikä kykene. Onneksi kukaan ei tiedä, kun olen vaan yksin kotona juopotellut ja kukaan ei välitä :(
Heräsin järkyttävän rapulaan
Rapulapanetus
13<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 13
Vanhimmat
Joitko siis kaks lestiä 40 volttista..? sehän on törkeän paljon!
Join ja helposti ja elopaino 75kg toissapäiväisen punnituksen mukaan laskettuna :)
otahan tuikku murheeseen tai sitten uusi leka
KORKKASIN omistukseeni uuden vanatallinnan jo aamusta ja se sanoi POKS! Ainoa että tupakkaa mulla ei ole ja sitä alkaa aina jossainvaiheessa tehdä mieli. Pakko vaan kärsiä ilman, kun on vain huonoja juoruavia paskoja kuskivaihtoehtoja.
heräsitkö ihan hirvittävään RAHAPULAAN ?
älä ota.
viinaaaaa. ota mehua
Rahapulaan joo mutta tämä Viron lasti ei maksanut mulle mitään että ei juominen nyt syyllinen enkä missään käynyt enkä käy koska olen niin saatanan pihi!!
Ja on mulla mehuakin kun Lidlissä eilen kävin ja juomavettä reilusti. Kaikki on ok pariksi pv mutta tupakkaa tekis mieli. Ei kuitenkaan hinnalla millä hyvänsä eli taksilla en lähde saatana!
Pakkohan sitä on tupakkaa olla kun ryyppää. Itse kännissä ryöstän vaikka siwan että saan tupakkaa.
Joo mutta 8km matkaa kävellä sinne Siwaan linnuntietä, jos nyt lähden voin tsäkällä herätä aamulla Siwan edestä.
Kyllä täälläkin on vielä aikamoinen jysäri, vaikka vielä tänään pitäisi päivemmällä mennä tapahtumiin.
Noh, jos tässä vielä hetken torkahtaa ja sitten katsoo?
Paranemisiin.
Mutta ota tasottavaa hyvä veli ja uuteen nousuun!! Sulla on sentään sosiaalista elämää!! Ota kaikki irti tästäkin päivästä :)
Kumma kun mulle ei tule krapulaa. Vois lähtee vaikka salille hikoilee kohta. En kylläkään juo viinaa vaan olutta.
Ei ole krapulaa, tosin en juo niin paljoa että tulis hirvee krapula.