Missä ISOT TYTÖT ?

Niin oompa täääs ihmetellyt missä ovat kaikki ISOT NAISET tyyliin XL-XX?L naiset tampereen ympäristöstä ? Kun ei teitä näy misään ? Kertokaa mullekin ? Tai vaikka mailatkaa: [email protected] Niin itte olen sellai asiallinne kohta 30wee kvaeri treeltä.
21090
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Moi vaan Ruubensmies.

Kysympä vaan, että miksi te isoista tytöistä tykkäävät aina vaan näillä palstoilla huutelette perään. Koskaan ette ole tulleet kadulla tai baarissa juttelemaan.

Meeri, xxxxl.

Äänestä
  • naulan kantaan meeri. Eräs xl

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ruubensmies kirjoitti:

Niin oompa täääs ihmetellyt missä ovat kaikki ISOT NAISET tyyliin XL-XX?L naiset tampereen ympäristöstä ? Kun ei teitä näy misään ? Kertokaa mullekin ? Tai vaikka mailatkaa: [email protected] Niin itte olen sellai asiallinne kohta 30wee kvaeri treeltä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu