Afrikasta ja alkaa panemaan naisiamme?
Mitä mieltä olette siitä, että mies tulee Suomeen
onkook
3757
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 37
Vanhimmat
Sellaiset naiset tulisi ruoskia henkihieveriin.
Vähintää pukea kaapuun ja päästää ulos vain sukulaismiehen seurassa
Eipä siinä mitään kun en itse saa panna.
Noinhan ne jotkut ulkomaan ihmiset tekee. Äijien täytyy saada oleskelulupa. Täytyyhän sen eteen tehdä töitä.
On se juu ok. Kukas niitä suomineitoja panisi, jollei yön musta timo tai turkkilainen samettikorva. Saadaan geenipoolia nääs laajennettua ja suominaikkoset saavat myös sellaista aitoa rakkautta ja romantiikkaa..
Monikulttuurisuus ja maahanmuutto ovat pelkästään hyviä asioita.
On se vittumaista.
Hieno homma. KELA maksaa.
Arvaa kuule kuka niitä rahoja sinne kelaan ensin maksaa? Tiedätkö edes? Vai luuletko että kela itse kasvattaa rahoja puussa?
Geenipoolien monipuolistumisella perustellen ei kyllä kannata lisää maahanmuuttajia tänne raahata. Saman hyödyn saa lääketieteen ja geenitutkimuksen kehittymisellä ilman etnosankareita.
Niinhän sä toivot. Menisit säkin kuule aasiaan ettiin muijaa ittelles.
Toisekseen ns. jo esivalikoidut laatugeenit saadaan vaikkapa tuottamalla euroopasta jo integroituneita 3 polven sulautettuja tapauksia. Näiltä voidaan odottaa jo koulutustasoa joka on verrattavissa meikäläisiin sekä perusterveyttä ja kulttuuria joka on meidän mukaisemme.
Tää on vähän sama kuin jos tilaamme kaukaa kasvimaallemme ylilastin silkkaa paskaa vain "koska paska nyt on lannoite, määrällä ja laadulla ei ole mitään väliä') kuin jos vaihtoehto on hakea valmiiksi hyväksi testattua lannoiteseosta sopiva määrä harkitusti ja tarpeeseen.
Terveisin,
Ystävällinen paikallinen ei-alkuunkaan-ihonväri- mutta sitäkin suurempi kultuurirasisti.
Ihan yksi lysti. Nainen on joka tapauksessa kelvoton, jos apinan kanssa sekoilee.
toimintaa suomessa....
Naiset kyllä tykkää afrikkalaisesta munasta.
ja ätmit varsinkin, kun jaksavat siitä viikosta toiseen täällä jauhaa. "naiset tykkää" = haluisin, mutten uskalla.
Jos se ei olisi niin kallista yhteiskunnalle niin samapa tuo muuten olisi kuka niitä nykylutkia panee kun ne jakaa kuitenkin enkä jokatapauksessa lutkaa itselleni ottaisi. Koska siitä mamutuksesta koituu valtavat kulut ja se kaikki on pois meidän omalta kansalta, lapsilta ja vanhuksilta niin se tietysti harmittaa vähän. Näyttää siltä ettei tuo hullulutus lopu ennen kuin saadaan kunno rape wave suomeenkin:
https://www.youtube.com/watch?v=xoiCYwoJKrE
sehän tuossakin on sitten harmi että viattomat kärsii muiden virheistä, ehkä kuitenkin sitten joku suvaitsevainenkin saa tuntumaa monikulttuuri-ihanuudesta ja ne tapaukset ei sitten harmita yhtään kun ovat ikään kuin tilanneet äkkirakastelijan/rakastelijat.
Oli kieltämättä jokseenkin huvittavaa kun Suomessakin oli jossain vaiheessa uutinen "Raiskauksesta tullut trendi Ruotsissa". Se vaan unohdettiin sopivasti kertoa, että raiskaajat ovat pääosin ulkomaalaisia tai ulkomaalaistaustaisia.
Minulla ei ole mitään ulkomaalaisia vastaan ja he ovat tervetulleita niin kauan kun noudattavat Suomen lakeja. Mutta näyttää siltä, että tietyt nimeltämainitsemattomat kulttuurit eivät tahdo sopeutua tänne. Pakko myöntää, että joskus pelottaa kävellä yksin kadulla varsinkin jos tiettyjen kulttuurien mieshenkilöitä tulee vastaan.
Itselleni se on taloudellisesti hyvä asia. Etelänmatkojen kustantantaninen Afrikan maihin käy pidemmän päälle itselleni todella kalliiksi.
Harvalla täällä on "omaa" naista, joten melko irrelevantti kysymys.
Se on hyvä asia. We have dream! And I dream of asian, latino-, africangirls
Ihan ok, kunhan ei pane väkisin
yvä kun vähän veret sekoittuu, kun suomessa ei ole lähinpään sataan vuoteen käyty kunnon valloitussotia joissa olisi väestö raiskattu valloittajan toimesta.
Naisten vain täytyy muistaa, että kulttuurit ovat erilaisia ja että neljäkymppistä YH:ta kartettavampi tapaus on vain neljäkymppinen mulattilapsen YH.
Viime sotien aikana saksalaissotilaat kyllä levittivät omia geenejään varsinkin Pohjois-Suomeen varsin tehokkaasti.
Antoi ne Suomi-tytöt sitä pildee ihan vapaaehtoisesti saksalaisille ja jopa neuvostoliittolaisille sotavangeille 40-luvulla.
Sitä paitsi, suomalaiset ovat historiallisista syistä hyvin heterogeeninen kansa jo muutenkin. Tänne on tullut ainakin 2 isompaa muuttoaaltoa eri ilmansuunnista joskus tuhansia ja tuhansia vuosia sitten.
Mitä mieltä miehistä jotka hakevat vaimonsa Thaimaasta tai Venäjältä? Onko iljettävää rodunsekoitusta?
Tuohan on funktionaalista ja itseohjautuvaa syrjäytymisenvähentämistä. Enpäs ole kuullut että aasialaiset tai venäläiset naiset olisivat jengiytyneet ja alkaneet hakkaamaan sivullisia tai raiskanneet mennentullen väkeä.
Minusta vaikuttaa enemminkin siltä että thai/venäläiskontaktit ovat suhteellisen toimiva (jopa kantaväestön onnistumisprosenttia parempi) tapa saavuttaa yhteiskuntaan ydinperhesuhteita ja saada aikaan väestönkasvua joka sulautuu kulttuurillisesti hyvin.
Tämä johtunee siitä että kulttuurillisesti venäläiset ovat melko lähellä omaamme ja puolestaan thai/kaukoidän kulttuuri on työ/perhepainotteinen joka siis sopeutuu omaamme kohtuullisen hyvin (ja siis kaukoidän kulttuureilla on jotain opetettavaa suomalaisillekin monessa suhteessa). Ongelmakulttuureja ovat jokseenkin lähi-idän ja välimeren eteläpuolisille alueille iskostuneet kulttuurit sekä jossain määrin entisen neuvostoliiton satelliittivaltiot moninaisista syistä.
Juon mielummin viinaa kun panen naisia. Sitä paitsi käykääs kattomassa xhamsterista hakusanaoilla BBC ja cuckold, takaan että nautitte kaikki.
Näen nuo nuoret miehet lähinnä opportunisteinä ja heitä hyväksikäyttävät naiset ns. huonompana materiaalina - ja kärsijänä tästä on sitten oikeastana koko yhteisö.
Enemmän minua kiinnostaa/huolettaa se miksi tämän annetaan tapahtua näin räikeästi. Minä väitän että kyseessä on ns. "moraalisesti perusteltu orjakauppa" jossa suomeen ollaan luotu väkisin työvoimareservi joka kilpailee työmarkkinoilla huonommin ehdoin kuin kantasuomalaiset. Se että vaikkapa kaksi kolmesta mamusta on työtön ei ole sikariportaalle ongelma, se että joka kolmannesta mamusta saadaan halpatyöläinen rikkomaan suomalainen ns. "lakkoilee työttömänä huonoja työehtoja vastaan" mekanismi on sikariportaalle tärkeämpää. Ghetot ja mamuongelmat eivät koske sikariporrasta, ne koskevat veronmaksajia ja alempia yhteiskuntaryhmiä. Lisäksi mamuihin kohdistettu media-aika ja heihin kohdistettu viha suuntaa peruskansalaisen demokraattisen huomion pois todellisista öykkäreistä joten "mamu-armeijalla" on sikariportaalle lähestulkoon pelkkiä hyviä puolia.
Luomalla sisäisen vihollisen ja jälleen uuden ristiriidan aiheen kähmintä pysyy edelleen kätköissä. Ihmisten äänestyskäyttäytymistä voidaan ohjata tietoisesti, tekemämällä mamuongelmia voidaan ihmiset saada äänestämään johdonmukaisesti perussuomalaisia - ja niin kauan kuin sikariportaan kaverit ovat perussuomalaisten ehdokaslistoilla niin tilanne kääntyy taas heidän edukseen.
Täten siis olen ennenkaikkea huolissani siitä mitä on tämä valkoinen petturuus mikä on sallinut ja tietoisesti ajanut läpi näitä järjettömiä väestösiirroksia - ja väitän että kaiken takana on jälleen kerran raha ja vallanhalu.
Ja kun sanon "valkoinen petturuus" en tarkoita todellakaan noita naisia jotka hakevat mustaa lerssiä, vaan tarkoitan sellaisia korkean tason instansseja jotka tyrkkäävät monikulttuurillisuutta ja paskovat näillä manöövereillään ja ideologisine pakottamisineen suomi-alueen päälle.
Olen myös hyvin huolissani peruskansalaisen ymmärrystasosta ja hahmotustasosta sekä siitä mitä hän vihollistaa ja ketä hän on valinnut vihata ja miksi - koska vihatessaan "olkiukkoja" joita mustekala heittelee hänen vihansa ei ole valjastettu todellista vääryyttä vastaan.
Ne tulee raiskaamaan naisia tänne.
Ihan vapaasti vaan. Jos oikein hyvin käy, niin toivottavasti joutuvat vielä naimisiinkin suomalaisen naisen kanssa. Vai saako noin huonoa kohtaloa kellekään toivoa...
Mitä mieltä olette siitä, että mies tulee Ruotsista ja alkaa panna miehiämne
Mun puolesta mamut on tervetulleita varsinkin naiset.
Meitä vituttaa, mutta emme tee asialle mitään
ei muutaku postimerkki perseeseen ja lähetys takas sinne viidakkoon käärmeiden keskelle
Maahantunkeutujat pitäis ampua rajalle rajavartioiden toimesta