Ätmit paneskelevat koiria

http://www.iltalehti.fi/iltv-doc/201508250134413_dc.shtml

"Harrastamme seksiä, jos mieli tekee. Joskus koira tekee aloitteen, joskus minä", kertoo saksalainen Ingo.

Tuossa näyttäisi olevan ätmien tulevaisuus. Jos on yhtä ruma kuin videon kaksi miestä niin ainoa vaihtoehto on siirtyä eläimiin.
7<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Erinomainen idea. Suomessa kun tämä on laillistakin.

Äänestä

Kieltämättä tuo on käynyt mielessä. Ainakaan koira ei tuomitsisi minua ja arvostaisi omaa luonnettani enemmän kuin nainen.

Äänestä

Palstalla joku aina tokaisee "Annetaan kaikkien kukkien kukkia".
Tämän ainaisen kliseen iskevä voisi kertoa suhtautumisestaan.
Agalmatofiliaan, dendrofiliaan, koprofiliaan, nekrofiliaan, pedofiliaan ja tähän palstan aihetta käsittelevään zoofiliaan.

Kaikkien kukkien kukkijat. Mitä ajatuksia herättää kun ympärillä on joukko miehiä ja naisia, jotka tunkevat sukupuolielintään niin kiveen, kuin kantoon. Eikä eläimellä ole niinkään väliä, onko sillä sorkat vai tassut. Vanhempasi kuolee ja ennen tai hautauksen yhteydessä joku käy vetämässä pikaiset? Kaikkea ei tullut edes lueteltua, mutta jotkut kiihottuvat vain puperteetti-ikäisistä, entä jos tämä kiihottuu ainoastaan seniilistä? =) Eläimeen vielä, eihän se miehen vika ole, kun naaraskissa mouruamalla mouruaa munaa, eihän? :D

Tämä on juuri niille, jotka keskusteluissa aina hokevat kaikkien kukkien kukkimisista, kuinka sinä annat näiden kukkien kukkia? (Mikäli et anna, niin miksi muidenkaan pitäisi antaa sinun? :D)

Äänestä

onko nuo nyt niitä panomiehiä jännäjyystäreitä jos tulisivat suomeen niin on raflassa menekkiä naisten keskuudessa ja netti tytöt ihan väkisin tyrkyttävät itseään noille panomiehille naiset kertokaa mikä tekee noista jännäjyystärin ainakin on kokemusta ja varmasti on supliikki miehiä

Äänestä

Kohta eläimetkin nostavat tasoansa ja ätmit eivät enää kelpaakaan

Äänestä
  • Vitun eläimet, eivät anna meille kilteille ja kunnolliselle, vaan kaikenlaisille jännäeläinähkijöille.

    Äänestä

Saa nähdä taistellaanko näiden eläimiinsekaantujien oikeuksista samalla tavalla tulevaisuudessa kuin tällä hetkellä homoseksuaalien.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ätmivihaaja kirjoitti:

http://www.iltalehti.fi/iltv-doc/201508250134413_dc.shtml

"Harrastamme seksiä, jos mieli tekee. Joskus koira tekee aloitteen, joskus minä", kertoo saksalainen Ingo.

Tuossa näyttäisi olevan ätmien tulevaisuus. Jos on yhtä ruma kuin videon kaksi miestä niin ainoa vaihtoehto on siirtyä eläimiin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu